Servisný technik

TransData s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 030 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis zariadení po HW aj SW stránke, inštalácia SW na serveroch a klientských pc, riešenie technických záležitostí so zákazníkom (support ). Profylaktika dodávaných zariadení u obchodného partnera. Podpora pri nových projektoch.

• slovenská spoločnosť
• priateľské firemné prostredie, mladý a dynamický tím
• flexibilný pracovný čas
• osobný rast
• oddychové zóny na pracovisku
• sociálny program pre zamestnancov - plaváreň, telocvičňa, káva, ovocie a nejaká maškrta
• home office a sick days

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnik

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatný elektrotechnik § 22 vyhl. 508/2009 Z.z..
Ochota učiť sa novým veciam. Vyžadujeme pozitívny vzťah k elektrotechnike a informatike, logické a analytické myslenie.

TransData, s.r.o. je systémový integrátor v oblasti verejnej dopravy, platobných a identifikačných systémov na slovenskom a zahraničnom trhu. Široké produktové portfólio činností zahŕňa systémové riešenie pre verejnú dopravu a informačné systémy, ale aj vývoj špecializovaného softvéru podľa požiadaviek trhu. Pozrite si viac na www.transdata.sk alebo na www.ubian.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3692493  Dátum zverejnenia: 27.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 030 EUR/mesiac