IT analytik (mobile app, web)

TransData s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
apríl/máj 2019
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1600 btto v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má predchádzajúce skúsenosti s vývojom a teraz sa venuje analýzam a zároveň má celkový nadhľad a vie zvážiť do akej miery bude mať projekt dopad na koncových užívateľov.
Náplň práce:
• podieľanie sa na interných projektoch ako IT analytik pre mobilnú aplikáciu a web
• príprava návrhov nových riešení a posúdenie ich vhodnosti (potreby koncových užívateľov, prepojenosť jednotlivých častí riešenia atď.)
• príprava zadaní pre vývojársky tím
• riadenie všetkých zmien aplikácie, vytvárenie špecifikácie zmeny, technické analýzy
• dokumentácia architektúry a riešení
• organizačné pokrytie celého vývojového procesu (vrátane rozhraní pre backendové systémy) a bezpečnostných aspektov aplikačného vývoja.

- práca pri vývoji moderných produktov v dynamickom prostredí
- flexibilný pracovný čas, homeoffice, sick days
- HR program (jubilejné odmeny, ovocie a občerstvenie zdarma)
- firemné akcie
- koncoročné bonusy
- účasť na vzdelávacích akciách, konferenciách

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• prax a skúsenosti so spracovaním analýz a zadaní
• znalosť platformy Android a iOS
• skúsenosť s mobilnými aplikáciami
• samostatnosť, tvorivosť
• analytické myslenie a nadhľad
• skúsenosti s multiplatformovými frameworkami - JQuery, JQueryMobile
• nutný prehľad vo Web aplikáciach, JAVA na Android platforme a C/C++, Objective-C na Apple iOS.
• záujem o nové technológie a platformy
• prehľad v SOA a web services

TransData, s.r.o. je systémový integrátor v oblasti verejnej dopravy, platobných a identifikačných systémov na slovenskom a zahraničnom trhu. Široké produktové portfólio činností zahŕňa systémové riešenie pre verejnú dopravu a informačné systémy, ale aj vývoj špecializovaného softvéru podľa požiadaviek trhu. Pozrite si viac na www.transdata.sk alebo na www.ubian.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3625159  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1600 btto v závislosti od praxe