Vývojár C++

TransData s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
v závislosti od skúseností, junior 1100 eur, senior 1400 eur + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca pri tvorbe aplikácií pre moderné a efektívne riadenie verejnej osobnej dopravy
• podieľanie sa na vývoji vybavovacieho informačného systému pre cestujúcich
• spolupráca na tvorbe harmonogramov projektov
• analýza požiadaviek na nové funkcionality systému
• návrh funkcionalít vzhľadom na existujúci systém a zariadenie/HW
• programovanie nových softvérových modulov v C++ pod OS Linux
• návrh softvérovej architektúry a dizajnu
• testovanie novej časti softvéru/funkcionality (Unit testy)
• tvorba technickej dokumentácie k softvérovým produktom
• práca s agilným vývojovým tímom
• vyvíjanie efektívnych spôsobov automatizovaného testovania

• slovenská spoločnosť
• priateľské firemné prostredie, mladý a dynamický tím
• flexibilný pracovný čas
• osobný rast
• oddychové zóny na pracovisku
• sociálny program pre zamestnancov - plaváreň, telocvičňa, káva, ovocie a nejaká maškrta
• home office a sick days

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - základy
C++ - pokročilý

• Qt framework – základy
• skúsenosť s UML modelovaním
• Skriptovací jazyk bash / python – výhodou
• Java – Android SDK – výhodou
• PostgreSQL alebo MySQL – výhodou
• Skúsenosti s unit testovaním a integračným prostredím Jenkins, znalosť OS Linux výhodou
• zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, analytické a logické myslenie, schopnosť práce v tíme
• skúsenosti s embedded zariadeniami – výhodou
• pozícia je vhodná aj pre absolventa informatiky (podmienkou sú aspoň školské projekty v C, C++)

TransData, s.r.o. patrí medzi systémových integrátorov v oblasti dopravy, platobných a identifikačných systémov na slovenskom trhu. Široké produktové portfólio činností zahŕňa systémové riešenie pre hromadnú dopravu a informačné systémy, ale aj vývoj špecializovaného softvéru podľa požiadaviek trhu. Už 15 rokov prinášame svojim zákazníkom komplexné riešenia pre použitie čipových kariet. Počtom 1,5 mil. ks vydaných bezkontaktných čipových kariet s kryptovanými a šifrovanými údajmi zapísanými v pamäti čipu sa radíme medzi top lídrov v tejto oblasti v strednej Európe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

M. R. Štefánika 139
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3543106   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v závislosti od skúseností, junior 1100 eur, senior 1400 eur + bonusy