Junior účtovník / Asistent ekonomického oddelenia

TransData s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 eur v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vystavovanie zákazníckych faktúr
Spracovanie a účtovanie dodávateľských faktúr (dobropisov)
Skenovanie a archivácia faktúr
Spracovanie a účtovanie výdavkov zamestnancov
Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
Administratívna podpora pre ostatné oddelenia
Prijímanie a starostlivosť o návštevy, zabezpečovanie office nákupov a sociálneho programu

• priateľské firemné prostredie, mladý a dynamický tím
• flexibilný pracovný čas
• oddychové zóny na pracovisku
• sociálny program pre zamestnancov - plaváreň, telocvičňa, káva, ovocie a nejaká maškrta
• home office a sick days

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
OMEGA - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

TransData, s.r.o. je systémový integrátor v oblasti verejnej dopravy, platobných a identifikačných systémov na slovenskom a zahraničnom trhu. Široké produktové portfólio činností zahŕňa systémové riešenie pre verejnú dopravu a informačné systémy, ale aj vývoj špecializovaného softvéru podľa požiadaviek trhu. Pozrite si viac na www.transdata.sk alebo na www.ubian.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3214002  Dátum zverejnenia: 3.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 eur v závislosti od skúseností uchádzača