Obchodný zástupca

TRANS VAT SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich klientov, aktívne vyhľadávanie nových klientov, uzatváranie zmlúv a vytváranie cenových ponúk, spolupráca s administratívnym oddelením, marketingové aktivity, príprava podkladov, pravidelné správy z obchodných jednaní a reporty pre manažment

motivačný plat, auto, notebook, mobilný telefón, diéty za služobné cesty, finančné benefity podľa dosiahnutých výsledkov, školenia v zahraničí

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite svoj životopis v anglickom jazyku na nižšie uvedený e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

výborné komunikačné schopnosti a proklientský prístup, flexibilita, schopnosť pracovať samostatne, zodpovednosť, proaktívny prístup, príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Negometal Group - medzinárodná spoločnosť poskytujúca profesionálne služby v oblasti vrátenia daní zo zahraničia a platobné riešenia pre európske dopravné spoločnosti.
Bližšie informácie na www.negometal.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3063693  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou