Vodič MKD- 2100€ v čistom

Trans - Union, s.r.o.

Ul.Svornosti 42, 82106 Bratsilava, Nemecko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Holandsko, Luxembursko
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650€ mzda brutto+45€ diéta/deň + 20€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD- Benelux, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Švajčiarsko
Turnus- 4+1 /striedanie v piatok/

nástup do práce v Bratislave, odtiaľ sa služobnými dodávkami odchádza do Belgicka / Battice/ . Na základni sa nachádza kuchyňa, spoločenská miestnosť /TV+internet/,šatňa, sociálne zariadenie /WC, Kúpeľňa, práčka, sušička/...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou dopravou v štátoch Európskej únie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3292705  Dátum zverejnenia: 20.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650€ mzda brutto+45€ diéta/deň + 20€