Reagujte bez životopisu

Vodič/ka dodávky Levice/Nitriansky kraj/EÚ

TRANS HRON s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda + diéty+ odmeny za výkon, možnosť dohody aj iných výhodných platových podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz a zvoz prevažne paletového tovaru v rámci štátoch EÚ (z SK do NL,BE,DE a späť),vybavovanie konkrétnych objednávok podľa pokynov zamestnávateľa.

Prijmeme do zamestnania vodiča dodávky do 3,5 t. Náplňou práce je export tovaru do DE,NL,BE a import späť na SK , ide o pravidelné prepravy. Nakoľko ide o pružnú pracovnú dobu, uprednostňujeme uchádzačov, ktorým nie je prekážkou takáto pracovná doba. Prax vo vedení dodávkového vozidla vítaná. Nepracuje sa na turnusy. Miesto začatia výkonu práce aj ukončenia je vždy v Leviciach. Možnosť parkovania súkromného vozidla chránenom objekte.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič v medzinárodnej doprave

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, praktické myslenie, fyzická spôsobilosť, manuálna zručnosť, schopnosť orientácie v zahraničí

Zaoberáme sa prepravou tovaru na medzinárodnej úrovni, pričom sa špecializujeme na krajiny Belgicko, Holandsko a Nemecko.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4780228  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac