Reagujte bez životopisu

Vodič MKD- vývoz a zvoz do BE,NL

TRANS HRON s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
690 - 1 600 EUR/mesiacHorná hranica mzdy je za odrobené 3 týždne v mesiaci. Základný plat + diéty. Možnosť dohodnúť sa so zamestnávateľom na iných platových podmienkach. Poskytujeme príspevok na dochádzku do zamestnania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoz tovaru zo Slovenska do štátoch EÚ, prevažne Belgicko. Po vyložení tovaru v Belgicku sa nakladá hneď späť na Slovensko. Jazdí sa 3 týždne do mesiaca, 1 týždeň v mesiaci voľno, dodržiavanie AETR.

* Bezproblémové tankovanie platobnými kartami spoločnosti EuroWag, Slovnaft
* Služobný telefón
* Online komunikácia so zamestnancom
* Možnosť parkovania v rámci bydliska po dohode so zamestnávateľom
* Pravidelne opakujúce sa prepravy
* Bonusy ku mzde za dodržiavanie spotreby PHM

Prijmeme uchádzača na pozíciu vodiča MKD, Špecializujeme sa na krajiny Holandsko,Belgicko. Požadujeme KKV, psychotesty, zdravotnú spôsobilosť. Možnosť privyrobenia si na dodávke. Pošlite nám životopis a my vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

vedenie súprava/náves
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, praktické myslenie, fyzická spôsobilosť, manuálna zručnosť,schopnosť orientácie v zahraničí.

Zaoberáme sa prepravou tovaru na medzinárodnej úrovni, pričom sa špecializujeme na krajiny Belgicko, Holandsko a Nemecko.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Sokolovská 2
934 01 Levice

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3649882  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 690 EUR/mesiac