Servisný technik chladiarenských zariadení

TRANE ČR spol. s r.o. - organizačná zložka Slovensko

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik chillerov vlastnej značky - TRANE.

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v komerčnom a priemyselnom chladení. Nástupný plat dohodou, veľa finančných a nefinančných benefitov, ako služobné auto na súkromné účely, mobilný telefón a notebook, prémie za vykonanú prácu, kvartálne bonusy, každoročné zvyšovanie platov, dovolenka nad rámec zákona.

životopisy a kontakt na seba posielajte na martin_zurek@trane.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chladiarenstvo

Vodičský preukaz

B

Požadované znalosti a skúsenosti: osvedčenie pre prácu s F-plynmi kategória 1, vodičské oprávnenie skup. B, viac osvedčení výhodou. Jazykové znalosti – angličtina výhodou. Pôsobenie v oblasti stredného a východného Slovenska výhodou.

Spoločnosť TRANE je svetovým lídrom v oblasti priemyselného a komerčného chladenia.

Adresa spoločnosti

TRANE ČR, s.r.o. – organizačná zložka Slovensko
Prievozská 4
Bratislava

Kontakt

ID: 3360976   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou