HR & Operations Associate

TramaTM s. r. o.

Miesto práce
Bottova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operations:

  • objednávanie elektroniky z Alzy

  • organizovanie teambuildingov

  • zastrešovanie travel agendy, e.g. letenky/lístky na vlak, bookovanie ubytovania

  • ad-hoc admin úlohy

HR:

  • zastrešovanie benefitov, e.g. spravovať firemný Bolt účet, O2 tel. čísla

  • onboarding & offboarding:

    • príprava pracovných zmlúv podľa templatov

    • onboardingy

    • vytváranie účtov pre nových zamestnancov

    • správa zamestnaneckej administratívy (napr. BOZP)

    • administratíva pri odchode zamestnancov

  • ad-hoc úlohy súvisiace s HR

Benefity:

  • office v modernom co-worku v budove Sky Park Offices

  • obedy z našej kantíny (zadarmo)

  • káva od baristu (zadarmo)

  • možnosť využívať naše gymy 24/7 (zadarmo)

  • možnosť využitia našej Podcast miesnosti (zadarmo)

  • 50% úhrada za 2 terapie mesačne (v spolupráci s platformou ksebe)

  • teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • predošlé skúsenosti s administratívou
  • organizačné & komunikačné schopnosti
  • time management
  • precíznosť

Trama offers end-to-end protection of the brand thanks to a unique combination of strong legal background and technology expertise and provides worldwide trademark registration. We helped to file 9000+ trademark applications in more than 25 countries and are still growing.

Our main office is located in Bratislava (The Spot - coworking), but we also work from Prague and Kosice. Join us on our journey to assist businesses and entrepreneurs in protecting their assets.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Vajda
E-mail: poslať životopis
ID: 4810711  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.