Sales manager v technologickom startupe TrainShot

Trainshot s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
15.08.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac500€ - 3000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych distribútorov a partnerov,
prezentácia produktu telefonicky / mailom, osobne
predaj smart streleckých systémov určených na výcvik,
účasť na medzinárodných výstavách, prezentácia produktov, komunikácia so záujemcami.
Vedenie Eshopu
Komunikácia so zakazníkmi a obch. partnermi

Provízie z dosiahnutých obchodných výsledkov,
cestovanie po svetových veľtrhoch a konferenciách, Shot Show (Las Vegas), IWA (Germany) a ine.

V prípade, že máš záujem rásť s revolučným technologickým startupom, neváhaj a nenechaj si újsť túto jedinečnú príležitosť, pošli motivačný list a životopis a pridaj sa k nám!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sales, Marketing, Technológie, Zbrane, Military, Športová streľba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreativita,
húževnatosť a vytrvalosť,
online / offline práca,
vyhľadávanie obchodných partnerov online,
personalizovaný mailing / telefonické oslovenie klientov,
vypracovanie ponuky,
prezentačné schopnosti.

Trainshot's purpose is to enhance the world of sport shooting in more ways than one. We strive to make shooters' trainings effective and fun by creating tools to improve rapidly in shooting skillset and delivering customer experience with a real and measurable outcome.

We're digitalizing for an individual to keep track of progress and to have fun along the way. This allows us to explore all aspects to shooting and design countless specialized training drills.

Our core team are technology enthusiasts based in Europe. Since the first idea of a modern sport-shooting tool in 2017, we've grown to an international company with a strong US division and several contracts in Asia.

Trainshot's product portfolio keeps expanding, from the first portable Kit meant for personal use, to professional systems tailored for shooting ranges and Law Enforcement. Multiple Target Systems, a variety of shooting drills, indoor/outdoor, static/dynamic trainings, long range systems, Steel Targets, Airsoft Targets – we got it all covered.

Trainshot keeps evolving with its first global online competition in 2020, with the aim to connect sport shooters all around the world on a platform first of its kind.

www.trainshot.com
ID: 3718720  Dátum zverejnenia: 17.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac500€ - 3000€