Automechanik - servisní technik

Trailer & Truck rental s.r.o.

Místo práce
Okres Mělník
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma Trailer & Truck rental s.r.o. provozuje Servis, Prodej a půjčovnu dopravní techniky nezávisle na značce.

V posledních 2 letech jsme navýšili počet půjčených vozidel na 250 jednotek převážně návěsy tahače a ostatní nákladní vozidla a prodej se pohybuje okolo 200 ks použité a nové techniky.

Zároveň jsme koupili vlastní 20.000 m2 rozlehlý areál ve kterém stavíme, vlastní moderní servis pro, který hledáme nové kolegy. Plánovaný termín dokončení je konec června.

Servis je založený na dlouholetých zkušenostech poskytování služeb zákazníkům v oboru dopravy a přepravy zboží. Především je práce servisu zaměřena na záruční a pozáruční servis návěsů a přívěsů včetně různých druhů vestaveb do furgonů. Dále pak opravy motorů, převodovek a ostatních agregátů.

D8 Truck servis opravuje vozidla všech výrobců jak z tuzemska, tak i ze zahraničí a je autorizovaným servisním střediskem pro mnoho domácích i zahraničních výrobců dopravní a manipulační techniky.

!!! Výhodou našeho servisu je, že díky našim vlastním vozidlům není nikdy nedostatek práce!!!

Do svého týmu přijmeme automechanika, elektromechanika, nebo technika pro Záruční pozáruční servis dopravní techniky, jako jsou Tahače, nákladní vozidla, návěsy a přívěsy, který má zájem pracovat.

Náplň práce:

Diagnostika a Oprava vozidel,

pracovní doba - od Po -Pá 7:00 - 16:00

Požadujeme:

ŘP,

Technicky zručný,

samostatnost,

zodpovědnost a svědomitý příštup k práci

Výhodou nikoliv podmínkou je:

znalost oboru nákladních vozidel, znalost návěsové techniky, základní znalost práce na PC
samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
časová flexibilita

Nabízíme:

Nejmodernější pracovní prostředí

- 2x 20 m dlouhý servisní kanál

- Brzdová stolice MAHA Eurosystém 7250

- Diagnostika Jaltest, Wabco wurth, Knor, Haldex

- Filtrace zplodin v Hale

- Zázemí stabilní společnosti

- Práce v příjemném prostředí s moderní technologií
- Možnost profesního růstu v rámci společnosti průběžné školneí
- Motivující finanční ohodnocení placené přesčasy, výjezdy,
- ŠKOLENÍ NA ATEST TACHOGRAFŮ, MĚŘÍCÍ STANICE JE SOUČÁSTÍ AREÁLU

Nástup možný ihned nebo od Listopadu 2018 dle dohody.

Vhodné i pro Absolventy bez praxe

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3537735  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.