Technik pre pivovary

TRADECO SK,s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
07.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500 - 1000 EUR/mesiac, hodnotenie práce podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybraný uchádzač má v náplni práce čistenie výčapných zariadení pre pivovar. pracovná doba je voľná. Plat záleží na počte zrealizovaných sanitácií. Naša spoločnosť dáva dôraz na samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť. Súčasťou pracovnej náplne je aj administratíva. Uchádzač,ktorý bude vybraný bude do pracovnej činnosti zaškolený.

Výkon práce je v Bratislave. Služobný mobil a vozidlo.

Jedná sa samostatnú prácu. Pred samotným vykonávaním práce prebieha zaškolenie. Uchádzač pracuje v pridelenom regióne samostatne a hodnotenie práce je motivačné

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické smery

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, samostatnosť, vyjednávacie zručnosti. Technicky zručný so zameraním na kvalitu. Odolný voči stresu, komunikácia na vysokej úrovni. Požadujeme aby uchádzač bol technicky zručný so zameraním na kvalitu práce. Uchádzač musí poznať Bratislavu a musí vedieť efektívne plánovať prácu na každý deň z pohľadu najazdených km.

Spoločnosť sa špecializuje na čistenie výčapných zariadení v oblasti pivného segmentu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Októbrová 1196/92
92401 Galanta

Kontakt

ID: 1456939   Dátum zverejnenia: 10.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 - 1000 EUR/mesiac, hodnotenie práce podľa výkonu