Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Mzda až do 1960€. Zálohy každý týždeň Možnosť ubytovania Nástupné vreckové až do 250 € Možnosť 2 týždňového vyplácania . Práca vo výrobe.

Trade Job družstvo

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
1 180 - 1 960 EUR/mesiacbonusy za dochádzku, bonus za kvalitu, príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných pracovníkov do výroby. Ak máš záujem pracovať  na 2-3 zmeny máme pre teba skvelú ponuku!

Tvojou úlohou bude :

  • vizuálna kontrola
  • manipulácia s materiálom
  • obsluha strojov a prístrojov
  • dodržiavanie pokynov nadriadeného

Všetko Ťa naučíme, prax nie je nutná.

Vyberieme ti pozíciu podľa skúseností a schopností.

Prax v strojárskom alebo automobilovom priemysle - výhodou nie však podmienkou.

Mzdové podmienky:
až do 11,00 € v čistom (mzda sa odvíja podľa dochádzky a pozície)
+ bonusy za dochádzku
+ príspevok na dopravu
+ ZÁLOHY každý týždeň

Neváhajte, kontaktujte nás na tel. čísle:
0915 435 005
0905 277 157
0915 436 111
Pošlite nám životopis na email: [email protected]

individuálne správanie ku každému zamestnancovi
čisté prostredie
týždenné zálohy
príspevok na dopravu
dochádzkový bonus

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vek min. 18 rokov

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský a priemyselný servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Janičíková
Tel.: tel. kontakt uvedený v inzeráte
E-mail: poslať životopis
ID: 4838619  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 180 EUR/mesiac