Reagujte bez životopisu

Ponuka pre šikovného Junior IT technika. Pracuj na zajímavých projektoch s nástupom ASAP

Trade Job družstvo

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
1 850 EUR/mesiacPríplatky a bonusy od 500 Eur brutto ku mzde na základe vašich skúseností, odbornosti a iniciatívy + ďalšie individuálne bonusy, pohotovostné príplatky a i.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Teba na pozíciu Junior IT technika

Náplň práce:

  • inštalácia, konfigurácia a parametrizácia IT systémov,
  • udržiavanie bezporuchovej prevádzky pridelených IT systémov,
  • interná, ale aj externá podpora klientov – práca aj v teréne
  • administrácia dodaných IT systémov
  • aktívna komunikácia s obchodným oddelením

  • zľavy na IT a výpočtovú techniku 20-50%
  • nadštandardný zdravotný program - rôzne druhy masáží podľa vlastného výberu + zdravotná starostlivosť nad rámec zákona.
  • flexibilný pracovný čas - po zapracovaní
  • využívanie moderných firemných nástrojov a technológií
  • príplatky a bonusy ku mzde na základe vašich skúseností, odbornosti a iniciatívy
  • teambuildingové aktivity
  • kariérny rast a rozvoj
  • kvalitné zaškolenie do IT systémov

Informácie o výberovom konaní

Ak Ťa naša ponuka zaujala, napiš mail na: [email protected]
Ak preferuješ osobnejšiu komunikáciu zavolaj na : 0905606111

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý
Veeam Backup & Replication - Pokročilý
ESET Endpoint Security - Mierne pokročilý
MikroTik - Mierne pokročilý
Fortinet FortiGate - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hard skills:​

  • znalosti o administrácii IT prostredia
  • komunikácia s technickou podporou dodávateľov a výrobcov (aj v anglickom jazyku)
  • znalosti o pokročilej administrácii IT prostredia
  • znalosti o pokročilej administrácii VMware prostredia
  • znalosti o pokročilej administrácii zálohovacích prostredí
  • znalosti o pokročilej bezpečnosti LAN a WIFI
  • znalosti o cloud platforme (Azure)

Soft skills:​

  • ​príjemná a ústretová komunikácia so zákazníkmi
  • spoľahlivosť
  • dôslednosť
  • tímová práca
  • flexibilita

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Janičíková
Tel.: tel. kontakt uvedený v inzeráte
E-mail: poslať životopis
ID: 4828507  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac