Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník v sklade, práce VZV- mzda do 1870€ v čistom. Možné dvojtýždňové vyplácanie+príspevok na cestovné až do 140€. Nástup ihneď.

Trade Job družstvo

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
2 680 - 2 950 EUR/mesiac+ príspevok na dopravu + dochádzkový bonus + možnosť 2 - týždňového vyplácania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na paletizáciu - MZDA až do 1870€ v čistom

  • Práca na vysokozdvižnom vozíku (VZV)
  • Nakládka vykládka materiálu
  • Zaskladňovanie, vyskladňovanie podľa pokynov
  • Práca na 2 alebo 3 zmeny
  • Možnosť týždenných záloh a dochádzkového bonusu
  • Príspevok na dopravu
  • Možnosť pracovať na SZČO alebo dohodu
  • Prehodnotenie mzdy po záučnej dobe
  • Možnosť prejsť na TPP

Pracovná doba:

  • 2-3-zmenová prevádzka
  • 7,5 hodiny denne

Hľadáme mladých ľudí, ktorí sa chcú zapojiť do nášho tímu. Naša firma ponúka mzdu až do 1870€ v čistom, možnosť 2 - týždňového vyplácania, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu a možnosť pracovať na SZČO alebo dohodu. Po záučnej dobe je tiež možnosť prehodnotenia mzdy a prejsť na TPP.

Ak Ťa práca zaujala, pošli nám Tvoj životopis na mail: [email protected].

Ak máš nejaké otázky, neváhaj nás kontaktovať na tel. číslach: 0905606111 alebo 0905277910.

  • Máš zaručený individuálny prístup a starostlivosť o teba ako o každého zamestnanca.
  • Môžeš získať až 1870€ čistého platu, čo ti umožní vytvoriť si finančnú rezervu na svoje plány a sny.
  • Možnosť 2 - týždňového vyplácania
  • Príspevok na dopravu až do 140€ ti pomôže ušetriť na nákladoch spojených s cestovaním do práce.
  • Ak budeš spoľahlivo dochádzať do práce, môžeš sa tešiť aj na dochádzkový bonus, ktorý ti navyše prinesie finančné benefity.
  • Máš možnosť rýchleho postupu a prechodu na TPP, ak sa ukážeš ako skvelý pracovník.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dochvíľnosť nutná

- Platné papiere na VZV

- Zodpovednosť k práci

- Fyzická zdatnosť požadovaná

- Tímový hráč, spoľahlivosť, flexibilita

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský a priemyselný servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Janičíková
Tel.: tel. kontakt uvedený v inzeráte
E-mail: poslať životopis
ID: 4811170  Dátum zverejnenia: 31.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 680 EUR/mesiac