Manuálny pracovník v sklade - mzda až do 1530€ v čistom. Možné dvojtýždňové vyplácanie/týždenné zálohy+príspevok na cestovné až do 140€. Nástup ihneď.

Trade Job družstvo

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
1 048,64 - 1 925,38 EUR/mesiac+ príspevok na dopravu + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na paletizáciu - MZDA až do 1530€ v čistom

  • Nakladanie pneumatík na palety a kontrola správneho zoradenia
  • Triedenie pneumatík podľa farby a hrúbky a ukladanie do kontajnerov
  • Pracovná doba na 4-zmennej prevádzke v Púchove
  • Mzda až do 1530€ v čistom, od 5,5 - 8,5 € / hod.
  • Možnosť týždenných záloh a dochádzkového bonusu
  • Príspevok na dopravu
  • Možnosť pracovať na SZČO alebo dohodu
  • Prehodnotenie mzdy po záučnej dobe
  • Možnosť prejsť na TPP

Pracovná doba:

  • 4-zmenová prevádzka
  • 7,5 hodiny denne
  • až 4 dni voľna

Hľadáme mladých ľudí, ktorí sa chcú zapojiť do nášho tímu. Ty budeš nakladať pneumatiky na palety a kontrolovať, či sú správne zoradené. Následne budeš triediť pneumatiky podľa farby a hrúbky a ukladať ich do kontajnerov. Naša firma ponúka mzdu až do 1530€ v čistom, možnosť týždenných záloh, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu a možnosť pracovať na SZČO alebo dohodu. Po záučnej dobe je tiež možnosť prehodnotenia mzdy a prejsť na TPP.

Ak Ťa práca zaujala, pošli nám Tvoj životopis na mail: [email protected].

Ak máš nejaké otázky, neváhaj nás kontaktovať na tel. číslach:0905 277 910 alebo 0905606111.Tešíme sa na teba!​

  • Máš zaručený individuálny prístup a starostlivosť o teba ako o každého zamestnanca.
  • Môžeš získať až 1530€ čistého platu, čo ti umožní vytvoriť si finančnú rezervu na svoje plány a sny.
  • Ak potrebuješ, môžeš si požiadať o týždenné zálohy, ktoré ti zabezpečia finančnú stabilitu.
  • Príspevok na dopravu až do 95€ ti pomôže ušetriť na nákladoch spojených s cestovaním do práce.
  • Ak budeš spoľahlivo dochádzať do práce, môžeš sa tešiť aj na dochádzkový bonus, ktorý ti navyše prinesie finančné benefity.
  • Máš možnosť rýchleho postupu a prechodu na TPP, ak sa ukážeš ako skvelý pracovník.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

- Dochvíľnosť nutná

- Zodpovednosť k práci

- Fyzická zdatnosť požadovaná

- Tímový hráč, spoľahlivosť, flexibilita

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Janičíková
Tel.: tel. kontakt uvedený v inzeráte
E-mail: poslať životopis
ID: 4811170  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 048,64 EUR/mesiac