Reagujte bez životopisu

Hľadáme balíčkarov a etiketárov! Získaj si až 1260€ v čistom a príspevok na dopravu a záloh až do 150€.

Trade Job družstvo

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
1 013,02 - 1 668,78 EUR/mesiac+ bonus za dochádzku + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu balíčkarov a etiketárov, ktorí si chcú prilepšiť až o 1260€ v čistom! A čo by tvoja práca zahŕňala?

- Obsluha strojov na výrobe plastových dielcov, aby sme mohli vyrábať kvalitné výrobky.

- Vizuálna kontrola kvality hotových dielcov, aby sme sa uistili, že všetky produkty sú v poriadku.

- Balenie a etiketovanie hotových dielcov, aby boli pripravené na odoslanie zákazníkom.

- Manipulácia s hotovými dielcami, aby sme ich mohli prepraviť a skladovať bezpečne.

Pri práci na tejto pozícii budeš pracovať v 3 zmenách - ranná, poobedná a nočná zmena. V pracovnom dni môžeš mať maximálne 2 zmeny. Typický pracovný týždeň má 5 pracovných dní, od pondelka do piatka. Pracovná doba je 8 hodín denne, s pravidelnou prestávkou na obed.

V závislosti od povahy práce je táto pozícia vhodnejšia pre ženy!

A aké sú benefity tejto práce?

- Mzda sa pohybuje v rozmedzí od 5,00€ - 7,00 €/hod. v čistom, v závislosti od tvojich skúseností a schopností.

- Zálohy  až do 150€

- Príjemná pracovná atmosféra v tíme.

- Možnosť rýchleho a jednoduchého zamestnania.

Pokiaľ ťa táto pozícia zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis ešte dnes  alebo nás kontaktujte na tel. čísle: 0905 277 910! Budeme sa tešiť na tvoju spoluprácu.​

- Pracuj v mladom tíme plnom príležitostí rásť a rozvíjať sa!

- Získaj si až 1260€ v čistom mesačne a zálohuj si týždenne!

- Po skúšobnej dobe ti zvýšime mzdu!

- Získaj príspevok na dopravu v okolí TN!

- Získaj dochádzkový bonus!

- Zálohy do výšky 150€!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Staň sa súčasťou tímu balíčkarov a etiketárov.

- Požadujeme samostatnosť, zodpovednosť a dochvíľnosť.

- Dobrý zrak a flexibilita sú pre nás dôležité.

- Vzdelanie: nie je potrebné.

- Hard skills (silné zručnosti): nevyžadujeme.

- Soft skills: tímový hráč, pozitívny prístup, rýchlosť.

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4793339  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 013,02 EUR/mesiac