Reagujte bez životopisu

Zarábaj až 1530€ čistého platu ako pracovník na paletizáciu s možnosťou záloh do 280€ týždenne a príspevkom na dopravu až do 95€. Nástup ihneď!

Trade Job družstvo

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
1 048,64 - 1 925,38 EUR/mesiac+ príspevok na dopravu + dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných pracovníkov na pozíciu Pracovník na paletizáciu. Ak máš záujem pracovať na 4-zmennej prevádzke v Púchove, máme pre teba skvelú ponuku!

Náplň práce:

- nakladanie pneumatík pre osobné automobily

- triedenie podľa farby a hrúbky

- odkladanie pneumatík z pásu do kontajnerov

- práca v stoji

- práca s ťažšími bremenami

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Nakladáš pneumatiky na palety a kontroluješ, či sú správne zoradené.

- Triediš pneumatiky podľa farby a hrúbky a ukladáš ich do kontajnerov.

Pracovná doba:

- Pracuješ na 4-zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná) podľa pracovného kalendára.

- Pracuješ 7,5 hodín denne.

- Máš až 4 dni voľna.

Mzdové podmienky:

- Mzda až do 1530€ v čistom.

- Možnosť týždenných záloh a dochádzkového bonusu.

- Príspevok na dopravu.

- Možnosť pracovať na SZČO alebo dohodu.

- Prehodnotenie mzdy po záučnej dobe.

- Možnosť prejsť na TPP.

  • Ak si mladý a hľadáš prácu, ktorá ťa bude baviť, pošli nám svoj životopis na mail: [email protected]. Ak máš nejaké otázky, neváhaj nás kontaktovať na tel. číslach: 0905 277 910 alebo 0905606111. Tešíme sa na teba!

- U nás máš zaručený individuálny prístup a starostlivosť o každého zamestnanca.

- Okrem až 1530€ čistého platu ti ponúkame aj týždňové zálohy a príspevok na dopravu až do 95€.

- Navyše, ak budeš dochádzať pravidelne a spoľahlivo, môžeš sa tešiť aj na dochádzkový bonus.

- Ak sa nám ukážeš ako skvelý pracovník, ponúkneme ti možnosť prestupu na TPP.

- Tak neváhaj a pridaj sa k nášmu tím! Nástup je ihneď a tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dochvíľnosť nutná

- Zodpovednosť k práci

- Fyzická zdatnosť požadovaná

- Tímový hráč, spoľahlivosť, flexibilita

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4785673  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 048,64 EUR/mesiac