1 100 EUR

Manažér personálneho a mzdového oddelenia

TPS EU, s.r.o.

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
1 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za školiaci proces zamestnancov v spoločnosti,
* zodpovednosť za lekárske prehliadky zamestnancov,
* spolupráca pri náborovom a výberovom procese zamestnancov,
* personálna a mzdová agenda,
* príprava podkladov k mzdám a spracovanie miezd
*spolupráca pri náležitostiach spojených s nástupom a výstupom zamestnancov
* práca so stravným systémom spoločnosti,
* kontrola a evidencia stravných lístkov,
* spracovanie miezd, zadávanie dát do mzdového a dochádzkového systému
* práca s dochádzkových systémom,
*spolupráca so všetkými oddeleniami spoločnosti z hľadiska personálnych
záležitostí

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100

* práca v zahraničnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer
* príspevky zo sociálneho fondu

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na uvedenú pozíciu, ostatné životopisy budú vymazané.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2019 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - základy
Mzdové účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*požadujeme minimálne 3 roky praxe na podobnej
pozícii ( školiaci systém, skúsenosti s náborom, )
* angličtina na komunikatívnej úrovni
*dynamická a precízna osobnosť so zmyslom pre
detail
* komunikatívna osobnosť, práca v tíme
* možnosť nástupu: ASAP, ihneď

TPS EU, s.r.o. je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Kórejskej republike, ktorá sa zameriava najmä na výrobu hliníkových a oceľových častí do LED TV a LED svietidiel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Voderady
91942 Voderady

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Benovičová
Tel.: +421333249425
E-mail: poslať životopis
ID: 2079588   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100