Účtovník

TPC s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacnástupný plat 1,200 Eur prípadne podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie bankových výpisov
Správa majetku spoločnosti a zmlúv
Zabezpečenie prehľadnosti finančných tokov v spoločnosti a ich riadenie
Pohľadávky a záväzky pod kontrolou
Platobný styk – tuzemsko, zahraničie
Spracovanie mesačných, ¼- ročných a ročných štatistických výkazov
Samotné účtovanie v podvojnom účtovníctve
Spracovanie a podanie výkazov k DPH
Spracovanie a podanie daňových priznaní
Skladové hospodárstvo – účtovanie a účtovanie výroby, zúčtovanie inventúrnych
rozdielov
Colná deklarácia

Stabilná renomovaná spoločnosť s 27 ročnou tradíciou
Práca podporujúca sebarealizáciu
Tvorivý tím, priestor pre vlastný prínos
Mobilný telefón
Pre viac informácií o produktoch a projektoch kliknite na http: http://www.tpc.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Firma TPC s.r.o., vznikla r.1992 z elektrotechnického koncernu TESLA. Odvtedy sa vďaka dôslednému vývoju a kvalite výrobkov presadila na trhu navíjacej techniky nielen v Európe, ale aj na ostatných kontinentoch. Za dobu svojej existencie a snaženia vybudovala obchodné zastúpenia v USA, Nemecku, Anglicku, Francúzsku, Taliansku, Švédsku, Južnej Afrike a Rusku.
Výrobný program tvoria elektronické programovateľné navíjačky drôtu a ich príslušenstvo. Navíjačky rady ERN patria svojimi parametrami a spoľahlivosťou k súčasnej špičke navíjacej techniky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3848344  Dátum zverejnenia: 23.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac