Admin Asistent/ka kancelária Bratislava

TPA Slovensko

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda, ktorá môže byť upravená v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti účtovného, mzdového, daňového aj auditného outsourcingu. Do tímu back office, ku skúsenejšej kolegynke, hľadáme samostatnú a príjemnú osobu, ktorú zaujíma a teší práca v oblasti administratívy.

Na pozícii RECEPČNÁ/Ý Ti ponúkame prácu na plný úväzok. Čaká Ťa priateľský kolektív, prostredie medzinárodnej firmy a príležitosť sebarealizácie.

Sídlime v nových a moderných priestoroch. Okolie je skôr rezidenčné ako kancelárske, v blízkosti máme park a množstvo kaviarní a reštaurácií, kde človek môže zmeniť atmosféru a zrelaxovať. Odreagovať sa máme možnosť aj priamo v TPA - na terase či na športových a spoločenských akciách

Náplňou Tvojej práce na tejto pozícii je prioritne zodpovednosť za bezproblémový chod našej recepcie - tá ponúka administratívne služby našim zamestnancom a klientom.

Čo najviac vyplní Tvoj pracovný deň? Sú to najmä tieto činnosti:

• prijatie a náležité vybavenie telefonických hovorov, emailovej pošty
• starostlivosť o návštevy
• spracovanie došlej a odoslanej pošty
• starostlivosť o zasadačky a kuchynky
• zabezpečovanie občerstvenia
• podpora pri eventoch.

Máš pocit, že sa naše predstavy o tvojej práci stretli? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis!
• 5 dní dovolenky naviac
• bonusový systém nad rámec základného platu
• prehodnotenie miezd na ročnej báze
• pracovný notebook a mobilný telefón
• sprostredkovanie MULTISPORT karty
• možnosť sebarealizácie – priestor pre nové nápady a riešenia
• možnosti vzdelávania, podpora zvyšovania kvalifikácie
• prístup k zaujímavým online školeniam
• kariérny rast a dlhodobá perspektíva
• príležitosť byť súčasťou ESG a CSR projektov
• príležitosť na rozvoj digitálnych zručností
• pravidelná spätná väzba
• odmena za odporučenie nového kolegu
• odmena za získanie nového klienta
• športové a spoločenské aktivity.

• komunikatívnosť, priateľské a príjemné vystupovanie
• zodpovednosť
• samostatnosť
• aktívny prístup
• pozitívne myslenie a chuť sa učiť
• aktívny prístup k riešeniu úloh
• vodičský preukaz skupiny B je výhodou.

Viac informácií o tom, ako sa v TPA pracuje a žije, si môžeš nájsť na www.tpa-group.sk alebo na našom Facebooku či Instagrame.

Dovolenka 5 týždňov
Bonusy/prémia
Vzdelávacie kurzy, školenia
Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť TPA bola založená pred viac ako 40 rokmi v Rakúsku. Dnes je jednou z popredných špecialistov na dane a audit na Slovensku. TPA Group je etablovaná ako úspešný hráč v strednej a juhovýchodnej Európe.
TPA Slovensko patrí dlhodobo do desiatky najväčších spoločností poskytujúcich služby v oblasti daní, účtovníctva, mzdového účtovníctva a auditu na Slovensku. Naši klienti sa môžu spoľahnúť na približne 100 zamestnancov v dvoch pobočkách na Slovensku.

Okrem Slovenska TPA Group pôsobí v ďalších jedenástich krajinách strednej a juhovýchodnej Európy: v Albánsku, Bulharsku, Česku, Chorvátsku, Maďarsku, Čiernej Hore, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Slovinsku a Srbsku. Celkovo zamestnáva viac ako 1700 zamestnancov v 30 pobočkách.

TPA Group je členom Baker Tilly Europe Alliance, a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.
Vďaka našej aliancii so sieťou Baker Tilly International je 12 krajín združenia TPA Group účinne prepojených na globálnej úrovni a sme tak schopní poskytovať kvalitné služby vo všetkých hlavných obchodných centrách a regiónoch sveta.
Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 122 nezávislých členov v 146 krajinách a zamestnáva viac ako 36 000 pracovníkov vo viac ako 742 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov