Naštartujeme Ti kariéru v audite!

TPA Slovensko

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
2024-09-02
Od 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda, ktorá môže byť upravená v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť s dlhou tradíciou a s medzinárodným zázemím, ktorá svojim medzinárodným aj lokálnym klientom ponúka služby
v oblastí poradenstva, auditu, daní a účtovníctva. Sme súčasťou medzinárodnej siete Baker Tilly International patriacej do TOP 10
vo svojom odvetví. Na Slovensku máme viac ako 100 kolegov v dvoch kanceláriách - v Bratislave a v Košiciach.

Od septembra 2024 pripravujeme otvorenie novej kancelárie v Banskej Bystrici, a preto ponúkame pozíciu Asistent/ka Audítora.
Ak by Ťa práca v našej spoločnosti zaujímala, ponúkame Ti tak príležitosť naštartovať či rozvinúť kariéru.

Čo Ti ponúkame?
• zaujímavú a rôznorodú prácu;
• spoluprácu s klientami rôznej veľkosti a z rôznych odvetví;
• okrem auditu aj asistenciu pri akvizíciách, rôzne poradenstvo, ekonomické analýzy;
• flexibilitu - práca v kancelárii, priamo u klienta alebo aj z domu.

Tvojou pracovnou náplňou bude najmä:
• participácia na auditných zákazkách
• analýza účtovných a kontrolných systémov klientov
• overenie účtovnej závierky podľa slovenských predpisov aj IFRS
• vykonávanie štandardných audítorských testov
• participácia na zákazkách Due Diligence pri akvizíciách firiem
• participácia na poradenských projektoch
• služobné cesty v sídle klienta v rámci Slovenskej republiky.

• 5 dní dovolenky naviac
• kvartálny bonusový systém nad rámec základného platu
• prehodnotenie miezd na ročnej báze
• možnosť práce kombináciou aj s home office (po zaučení)
• flexibilná pracovná doba
• pracovný notebook a mobilný telefón
• sprostredkovanie MULTISPORT karty
• podpora členstva v SKDP, SKAU
• možnosť sebarealizácie – priestor pre nové nápady a riešenia
• možnosti vzdelávania, podpora zvyšovania kvalifikácia
• kariérny rast a dlhodobá perspektíva
• príležitosť byť súčasťou ESG a CSR projektov
• príležitosť na rozvoj digitálnych zručností
• pravidelná spätná väzba a stály mentoring
• odmena za odporučenie nového kolegu
• športové a spoločenské aktivity.

• chuť učiť sa a pracovať na sebe
• dobré komunikačné schopnosti
• logické myslenie
• zodpovedný a aktívny prístup k práci
• znalosť nemeckého jazyka a vodičský preukaz sú výhodou.

Čaká Ťa priateľský kolektív, prostredie medzinárodnej firmy a príležitosť sebarealizácie. Sme firma, ktorá dbá na rozvoj a potreby zamestnancov - preto sa priamo u nás často konajú mnohé workshopy a školenia. Pozri sa na našu web stránku a tiež na profily našich skúsených kolegov na sieti LinkedIn a uvidíš, že budeš mať na začiatku svojej kariéry skvelých mentorov.

Našimi hodnotami sú Profesionalita - Tímovosť - Ľudskosť, ktoré sa snažíme napĺňať v našom každodennom pracovnom živote. Sme pyšní, že viacero rokov za sebou je viac ako 90% zamestnancov spokojných s prácou u nás.

Viac informácií o tom, ako sa v TPA pracuje a žije si môžete nájsť na www.tpa-group.sk alebo na našom Facebooku či Instagrame.

Mobilný telefón
Vzdelávacie kurzy, školenia
Individuálne rozvrhnutie pracovného času
Firemné akcie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Bonusy/prémia
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Príspevok na vzdelanie
Notebook

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

štúdium ekonomického zamerania, prípadne technického alebo spoločenského zamerania so záujmom o ekonomiku a spoločenské dianie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť TPA bola založená pred viac ako 40 rokmi v Rakúsku. Dnes je jednou z popredných špecialistov na dane a audit na Slovensku. TPA Group je etablovaná ako úspešný hráč v strednej a juhovýchodnej Európe.
TPA Slovensko patrí dlhodobo do desiatky najväčších spoločností poskytujúcich služby v oblasti daní, účtovníctva, mzdového účtovníctva a auditu na Slovensku. Naši klienti sa môžu spoľahnúť na približne 100 zamestnancov v dvoch pobočkách na Slovensku.

Okrem Slovenska TPA Group pôsobí v ďalších jedenástich krajinách strednej a juhovýchodnej Európy: v Albánsku, Bulharsku, Česku, Chorvátsku, Maďarsku, Čiernej Hore, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Slovinsku a Srbsku. Celkovo zamestnáva viac ako 1700 zamestnancov v 30 pobočkách.

TPA Group je členom Baker Tilly Europe Alliance, a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.
Vďaka našej aliancii so sieťou Baker Tilly International je 12 krajín združenia TPA Group účinne prepojených na globálnej úrovni a sme tak schopní poskytovať kvalitné služby vo všetkých hlavných obchodných centrách a regiónoch sveta.
Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 122 nezávislých členov v 146 krajinách a zamestnáva viac ako 36 000 pracovníkov vo viac ako 742 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Rjapošová
Tel.: +421257351111
E-mail: poslať životopis