Junior účtovník/čka, Bratislava

TPA Slovensko

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína, Bratislava
Termín nástupu
hneď
1 000 EUR/mesiacod 1 000 EUR v závislosti od skúseností kandidáta, bonusový systém nad rámec základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti účtovného, daňového aj auditného outsourcingu.
Ak by Ťa práca v tejto oblasti zaujímala, ponúkame Ti príležitosť naštartovať kariéru práve u nás na pozícii JUNIOR ÚČTOVNÍKA/ČKY. Pod supervíziou skúsených kolegov Ťa zaškolíme a budeš mať tak možnosť postupne získavať skúsenosti a preberať zodpovednosť najmä v oblastiach:

- priebežné spracovávanie komplexnej účtovnej agendy pre externých klientov – portfólio rádovo od 3 do 10 klientov;
- spracovanie podkladov pre prípravu DPH výkazov a podkladov pre potrebu ostatných daňových priznaní, spracovanie súhrnného výkazu k DPH;
- spracovanie štatistických výkazov (NBS, Intrastat a pod.);
- spracovanie mesačnej, kvartálnej, ročnej závierky podľa požiadaviek klienta;
- príprava podkladov a zostavenie finančných výkazov (štatutárnej ročnej účtovnej závierky);
- zabezpečenie prípravy podkladov podľa požiadaviek a dodržiavanie stanovených účtovných a daňových termínov;
- komunikácia s klientom (aj v cudzom jazyku), príp. s úradmi a audítormi.

5 dní dovolenky naviac
bonusový systém nad rámec základného platu
príspevok na stravné nad zákonné minimum
možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu
športové a spoločenské aktivity
odmena za odporučenie nového kolegu

Čaká ťa priateľský kolektív, prostredie medzinárodnej firmy a príležitosť sebarealizácie. Sme firma, ktorá dbá na rozvoj a potreby zamestnancov - preto sa priamo u nás často konajú mnohé workshopy a školenia.
Okrem práce máme aj možnosť odreagovať sa v chill-out zónach, ísť na posilňujúcu kávičku s kolegami na našu slnečnú terasu:) alebo sa zabaviť na športových a spoločenských akciách.

Viac informácií o tom, ako sa v TPA pracuje a žije si môžeš nájsť na www.tpa-group.sk alebo na našom Facebooku či Instagrame.

ZÁROVEŇ S CV NÁM ZAŠLITE SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV NASLEDOVNÉHO ZNENIA:
Podľa nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. (ďalej len „Súhlas“)

Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov spoločnosťou [TPA TAX, k.s. / TPA AUDIT, a.s.] (ďalej len „Prevádzkovateľ“) a to:

v rozsahu: osobných údajov poskytnutých v životopise a sprievodných dokumentoch zaslaných Prevádzkovateľovi a osobných údajov získaných počas výberového konania, vrátane hodnotenia a výsledkov testov vo výberovom konaní

pre účel: vedenie evidencie uchádzačov o zamestnanie a recruiting

po dobu: 5 rokov

Zároveň vyhlasujem, že som si vedomá/ý, že poskytnuté osobné údaje Prevádzkovateľ spracúva iba na základe tohto Súhlasu. Nemám žiadnu povinnosť ich Prevádzkovateľovi poskytnúť a tento Súhlas mám právo kedykoľvek odvolať. Ak tento súhlas odvolám, takto poskytnuté moje osobné údaje musí Prevádzkovateľ bez zbytočného odkladu vymazať.

Odvolanie súhlasu je možné realizovať aj priamo na našej web stránke, kde ste nám súhlas udelili alebo zaslaním žiadosti na kontaktné informácie uvedené v záhlaví tohto súhlasu.

POUČENIE O VAŠICH PRÁVACH A INÝCH SKUTOČNOSTIACH

Osobné údaje budeme poskytovať ďalším príjemcom, a to Profesia.sk, iným personálnym agentúram a headhunterom, ako aj sesterskej spoločnosti TPA TAX, k.s. a/alebo TPA AUDIT, s.r.o. a zamestnancovi, ktorý uchádzača odporučil. Osobné údaje sú poskytované aj našim zmluvným dodávateľom informačných technológií (poskytovateľ webhostingu, služby email marketingu, správy IT).

Poskytnuté osobné údaje nebudeme poskytovať do krajiny mimo EHS a/alebo poskytovať medzinárodnej organizácii.

Máte právo na prístup k poskytnutým osobným údajom, ktoré môžete najlepšie realizovať prostredníctvom písomnej žiadosti na e-mailovú adresu Zodpovednej Osoby/Prevádzkovateľa, uvedenú v hlavičke tohto Súhlasu.

Ďalej máte právo žiadať o opravu alebo obmedzenie spracúvania poskytnutých osobných údajov, ak sú podľa Vás nesprávne, máte právo vyžiadať si poskytnuté osobné údaje na prenos k inému prevádzkovateľovi alebo môžete o takýto prenos požiadať priamo nás a máte právo žiadať o výmaz svojich osobných údajov, ktoré ste nám poskytli.

Ochranu svojich práv môžete realizovať aj prostredníctvom sťažnosti adresovanej Úradu pre ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.

Viac o spracúvaní osobných údajov nájdete na našej www.tpa-group.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť práce s internetom a s vyhľadávaním odborných informácií
• sledovanie termínov a ich dodržiavanie
• schopnosť určiť si priority
• tímovosť, ochota, flexibilita
• zmysel pre zodpovednosť
• samostatnosť a spoľahlivosť
• osobná motivácia pre prácu

Spoločnosť TPA bola založená pred viac ako 40 rokmi v Rakúsku. Dnes je jednou z popredných špecialistov na dane a audit na Slovensku. TPA Group je etablovaná ako úspešný hráč v strednej a juhovýchodnej Európe.
TPA Slovensko patrí dlhodobo do desiatky najväčších spoločností poskytujúcich služby v oblasti daní, účtovníctva, mzdového účtovníctva a auditu na Slovensku. Naši klienti sa môžu spoľahnúť na približne 100 zamestnancov v dvoch pobočkách na Slovensku.

Okrem Slovenska TPA Group pôsobí v ďalších jedenástich krajinách strednej a juhovýchodnej Európy: v Albánsku, Bulharsku, Česku, Chorvátsku, Maďarsku, Čiernej Hore, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku, Slovinsku a Srbsku. Celkovo zamestnáva viac ako 1700 zamestnancov v 30 pobočkách.

TPA Group je členom Baker Tilly Europe Alliance, a preto sme schopní poskytnúť klientom celosvetovú sieť daňových poradcov, audítorov a konzultantov.
Vďaka našej aliancii so sieťou Baker Tilly International je 12 krajín združenia TPA Group účinne prepojených na globálnej úrovni a sme tak schopní poskytovať kvalitné služby vo všetkých hlavných obchodných centrách a regiónoch sveta.
Sieť Baker Tilly International v súčasnosti pozostáva zo 122 nezávislých členov v 146 krajinách a zamestnáva viac ako 36 000 pracovníkov vo viac ako 742 pobočkách, vďaka čomu patrí medzi top 10 globálnych poradenských sietí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3796777  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1 000 EUR v závislosti od skúseností kandidáta, bonusový systém nad rámec základného platu