Zvárač

TP real, spol. s r.o.

Miesto práce
Švábovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 500 EUR/mesiacpríplatky, odmeny, SZČO u najlepších uchádzačov do 9,-- €/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie kovových materiálov pomocou metódy 135 /obecne CO2/, nastavenie a starostlivé zaobchádzanie so zváračkou, úprava zvarov, ich čistenie od rozstreku, očakávame samostatnosť a kvalitu zvarov na požadovanej úrovni podľa predpísanej triedy kvality z výkresovej dokumentácie, spolupráca s majstrom a členom OTK, práca nie je úkolová ale variabilná, jedná sa o kusovú výrobu. Pracuje sa na jednu smenu, nadčasy a víkendová práca podľa potreby.

- zabezpečíme zvýšenie odbornosti pracovníkov, ktorí sa úspešne uplatnia v spoločnosti
-v prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie v blízkosti areálu firmy
- poskytujeme teplú stravu vo vlastnej kuchyni
- zabezpečíme príspevok na dopravu do zamestnania u uchádzačov zo vzdialenejších oblastí

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Ostatné znalosti

certifikát STN EN ISO 9606-1 - št. skúška - pokročilý
platný zváračský preukaz /modrý/ - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Dlhoročné skúsenosti so zváraním.
Precíznosť a zodpovednosť.

Zaoberáme sa výrobou zváraných technologických celkov pre domáci aj zahraničný trh. Sme spoločnosťou s dlhodobou tradíciou v tejto oblasti. V súčasnosti prechádzame dôležitými zmenami a obnovou technologického parku, čo má priamu súvislosť s náborom nových pracovných síl.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

205
059 12 Švábovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Dvorský
Tel.: +421911969242
E-mail: poslať životopis
ID: 4014520  Dátum zverejnenia: 28.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac