Pracovník v sklade, balenie a kontrola na jednu zmenu Po-Pia

TOZAN Profesional s.r.o.

Miesto práce
Odbojárov 545, 95501 Tovarníky, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balenie tovaru a komponentov podľa objednávkového listu
- príprava na expedíciu - rozdeľovanie balíkov podľa rozvozných smerov
- vyskladňovanie hotových výrobkov
- prijímanie a naskladňovanie materiálu
- zatrieďovanie materiálu do skladového systému
- príprava a kompletizácia objednávok
- presun materiálu medzi skladmi a oddeleniami
- udržiavanie pracovného prostredia v predpísanom stave
- osvedčenie na VZV výhodou ale nie je to podmienka - možnosť absolvovať kurz ZADARMO v rámci zamestnaneckých benefitov.
- práca nie je vhodná pre ženu

Ponúkame stabilnú prácu v rodinnej slovenskej firme, ktorá patrí k popredným predajcom komponentov pre výrobu okien a dverí SR. Práca v mladom príjemnom kolektíve, individuálne pracovné miesto, nie práca za pásom. Práca iba na jednu smenu!! sviatky a víkendy voľné!

Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov ktorí vyhovujú naším požiadavkám, životopisy nearchivujeme. Práca vhodná pre muža.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2018 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
technická gramotnosť
všeobecná zručnosť
schopnosť pracovať v tíme a za tím

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom komponentov pre výrobcov okien a dverí, pôsobiaca na Slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Patríme k lídrom na trhu v danom segmente a ak máš záujem u nás pracovať a byť súčasťou silnej a stabilnej spoločnosti kontaktuj nás!

Ak máte záujem u Nás pracovať aj na inej pozícii, prosím pošlite Váš životopis na uvedenú mailovú adresu.

Ponuka je platná do zmazania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Odbojárov 545
95501 Tovarníky
www.tozan.eu

Kontakt

ID: 3304798   Dátum zverejnenia: 7.2.2018