Obsluha linky pre laminovanie PVC a AL okenných profilov

TOZAN EU, a. s.

Miesto práce
Odbojárov 545, 95501 Tovarníky, okres Topolčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, údržba a nastavovanie laminovacej linky
- laminácia PVC a AL profilov
- príprava profilov na laminovanie
- rozdeľovanie, balenie a expedícia spracovaného materiálu
- práca na zmeny
- fyzicky nenáročná práca, plnohodnotné zaučenie, vhodné aj pre ľudí bez praxe a absolventov

Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 20 rokov. Rozširujeme svoje kapacity a hľadáme spoľahlivých ľudí, ktorým vieme ponúknuť stabilnú prácu v príjemnom kolektíve v spoločnosti ktorá patrí k popredným predajcom komponentov pre výrobcov okien a dverí na Slovensku a v Českej Republike.
Uchádzačom o prácu ponúkame zaškolenie kvalifikovaným personálom, prácu v čistom a vykurovanom prostredí novovybudovanej výrobnej haly,

motivačné ohodnotenie: fixná zložka platu + motivačná zložka naviazaná na pracovný výkon.

Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, ktorý vyhovujú požiadavkám pre dané pracovné miesto,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odolnosť voči stresu
- zodpovednosť
- flexibilitu
- prax v obore výhodou
- chuť učiť sa novým veciam
- technické myslenie a zručnosť
- schopnosť pracovať v tíme a za tím

Obchodná a výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom komponentov pre výrobcov okien a dverí, pôsobiaca na Slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Patríme k lídrom na trhu v danom segmente a ak máš záujem u nás pracovať a byť súčasťou silnej a stabilnej spoločnosti kontaktuj nás

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3169229  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou