Tvorca video a foto obsahu

TOZAN EU, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O nás:
Sme lídrom v oblasti komponentov pre výrobu a montáž okien a dverí. Naša vášeň pre inovácie a kvalitu nás posúva vpred, a preto hľadáme talentovaného jednotlivca, ktorý nám pomôže prezentovať našu jedinečnú ponuku prostredníctvom vizuálnych médií. Aktuálne do nášho tímu hľadáme šikovného človeka (môže byť aj študent/študentka), ktorý by pre nás tvoril video a foto obsah. Profesionálne vzdelanie nie je potrebné. Potrebný je talent a chuť tvoriť.

Zodpovednosti:
Tvorba kvalitného video a foto obsahu pre web a sociálne siete spoločnosti www.revolucneokna.sk a www.tozan.eu .
Spolupráca s interným tímom na definovaní obsahovej stratégie.
Sledovanie trendov v oblasti video a foto obsahu a implementácia nových nápadov.

Práca obnáša:
- Príprava set-u na natáčanie
- Video a foto záznam u zákazníka zameraný na okná a dvere a celkový vizuál stavby (jeden deň v týždni)
- Spracovanie a editovanie videí a foto podľa požiadaviek (druhý deň v týždni)
Tieto činnosti si vyžadujú celkom 2 dni do týždňa.

Čo ponúkame:
Príležitosť pracovať pre popredného hráča v odvetví.
Flexibilný pracovný čas.
Možnosť rozvoja kariéry v oblasti tvorby obsahu.
Konkurencieschopná odmena a benefity.

Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoje portfólio a životopis

Ďakujeme vám za váš záujem o spoluprácu s nami. Tešíme sa na vašu kreativitu a profesionálny prístup!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:

Skúsenosti s tvorbou video a foto obsahu.
Kreatívny prístup k práci a schopnosť prinášať nové nápady.
Znalosť nástrojov na editáciu videa a fotografií.
Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.

Obchodná a výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom komponentov pre výrobcov okien a dverí, pôsobiaca na Slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Patríme k lídrom na trhu v danom segmente a ak máš záujem u nás pracovať a byť súčasťou silnej a stabilnej spoločnosti kontaktuj nás

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4776963  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac