Predák laminovacej linky

TOZAN EU, a. s.

Miesto práce
TOZAN EU, a.s., Odbojárov 545, 955 01 Tovarníky
Termín nástupu
Možnosť nástupu ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacUvedená mzda je nástupná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme tú správnu posilu, ktorá bude:
- viesť tím spolupracovníkov,
- zodpovedať za plnenie výrobného plánu a plynulého chodu laminovacej linky,
- pracovať s prislúchajúcou dokumentáciou,
- kontrolovať kvalitu materiálu a komponentov na vstupe,
- kontrolovať kvalitu hotových výrobkov na výstupe,
- kontrolovať správnosť nastavených teplôt podľa vopred nastavených parametrov a ich prípadnú korekciu,
- obsluhovať laminovaciu linku.

- príjemný mladý kolektív
- dobré vzťahy na pracovisku
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- podpora vzdelávania v danej oblasti
- zabezpečený pitný režim, káva, čaj
- zaškolenie na pracovnú pozíciu a postupné preberanie práce
- stabilná spoločnosť s dlhoročným pôsobením na trhu
- príspevok na kartu Multisport

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Chuť pracovať a rozvíjať sa v danej oblasti.
Tímový hráč.
Zmysel pre detail a presnosť, spoľahlivosť.
Pro-aktívny a efektívny prístup k riešeniu pracovných úloh.
Analytické a logické myslenie.
Komunikatívnosť.

Obchodná a výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom komponentov pre výrobcov okien a dverí, pôsobiaca na Slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Patríme k lídrom na trhu v danom segmente a ak máš záujem u nás pracovať a byť súčasťou silnej a stabilnej spoločnosti kontaktuj nás

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4772651  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac