Manažér predaja regálových a automatizovaných systémov

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 700 EUR/mesiac+ bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zodpovedný za riadenie tímu a organizovanie predaja produktovej rady “Logistické Systémy “ do ktorej patrí hlavne predaj skladových systémov a automatických manipulačných systémov.

o Manažovanie predaja projektov skupiny “Logistické Systémy “ (LS)
o Manažérska podpora projekčných a realizačných procesov LS
o Príprava plánov výkonov, nákladov a rozvoja oddelenia
o Vypracovanie správ a podkladov pre vedenie spoločnosti
o Starostlivosť o personálny rozvoj ľudí a posilňovanie tímu, zostavovanie hodnotení
o Aktívna účasť na príprave a realizácii predajných a marketingových akcií
o Aktívna komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
o Aktívna spolupráca s kolegami z ostatných krajín patriacich do skupiny TMH
o Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
o Zabezpečenie zmluvných vzťahov so zákazníkmi a dodávateľmi

Táto pozícia vyžaduje odborné znalosti a skúsenosti z oblasti skladovania, logistiky, oceľových konštrukcií a automatizácie (robotiky ). Tiež sú potrebné skúsenosti s riadením tímov s rozličným odborným zameraním. Pracovné povinnosti na tejto pozícií si vyžadujú aj cestovanie v rámci Slovenska a tiež zahraničia.

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis, v ktorom nezabudnite uviesť kontaktné údaje - Váš email a telefónne číslo.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky vyššie uvedené požiadavky.

Ostatným uchádzačom, ktorých do termínu ukončenia výberového konania nebudeme kontaktovať, aj touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Prosíme našich uchádzačov o zamestnanie, aby si pozorne prečítali dokument uložený na nasledovnom linku, ktorý obsahuje informácie k všeobecnému nariadeniu o ochrane osobných údajov (GDPR)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

15

Požadované kompetencie:

o Ukončené štúdium na vysokej škole technického smeru (2. stupeň )
o Skúsenosti s projektovým riadením
o Odborné znalosti a skúsenosti z oblasti automatizácie (robotiky), logistiky a skladových systémov
o Skúsenosti s riadením tímov s rozličným odborným zameraním
o Výborná slovenčina a angličtina slovom a písmom (C1)
o Veľmi dobré celkové počítačové zručnosti
o Ovládanie CAD nástrojov
o Skúsenosti s prácou v medzinárodnej spoločnosti a kolektíve (výhodou, nie podmienkou)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

o Vyzretý rozvážny človek, osobnosť, autorita a zároveň asertívny, schopný vyjednávať
o Systémový prístup k riadeniu ľudí a riešeniu rozličných odborných a prevádzkových problémov
o Záujem o prácu so zákazníkom a vynikajúco zvládnuté vytváranie vzťahu a dôvery so zákazníkom
o Ochota cestovať v rámci Slovenska a príležitostne aj v zahraničí
o Nezávislý tímový hráč, výsledkovo orientovaný so záujmom naplniť očakávania zákazníka
o Podporuje zdieľanie poznatkov a využívanie osvedčených postupov
o Kladie dôraz na kvalitu

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
E-mail: poslať životopis
ID: 4534778  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac