Servisný technik pre Liptovský Mikuláš a okolie

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme servisného technika manipulačnej techniky s prideleným servisným vozidlom. Servisného technika hľadáme pre Liptovský Mikuláš a okolie.
Hlavnou pracovnou náplňou je vykonávanie prác u zákazníka.
Jedná sa o:
  • prácu servisného technika v pridelenom servisnom vane (plne vybavená pojazdná dielňa)
  • pravidelný servis
  • diagnostika
  • opravy
  • dlhodobá starostlivosť o zverených zákazníkov
  • neoddeliteľnou súčasťou je mobilný telefón a tablet slúžiaci na diagnostiku, objednávanie náhradných dielov, a tvorbu servisných výkazov
Náplň práce Vám môže priblížiť aj nasledovné video: https://www.youtube.com/watch?v=-SKjglERY2s
Prax na pozícii opravár, mechanik resp. servisný technik je vítaná, nie je však podmienkou.
Čo očakávame:
  • samostatnosť;
  • platný vodičský preukaz sk. B;
  • všeobecné mechanické znalosti;
  • znalosti a skúsenosti z mechaniky, hydrauliky a automatizácie;
  • držiteľ oprávnenia práce s elektrickými zariadeniami §21, alebo §22 výhodou;
  • manuálna zručnosť;
  • zváračské oprávnenie je výhodou;
  • dobré komunikačné schopnosti;
  • záujem o uvedený druh práce;
  • rozširovanie vedomostí a schopností v pracovnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Servisný Technik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt