Podpora nákupu a predaja náhradných dielov

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská, Nové Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR + pohyblivá zložka mzdy (ročný bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nákup náhradných dielov a služieb
  • Logistika náhradných dielov
  • Komunikácia s domácimi a zahraničnými dodávateľmi
  • Kontrola spracovania faktúr
  • Aktualizácia cenníkov náhradných dielov
  • Agenda záruk
  • Zabezpečovanie vrátenia náhradných dielov na centrálny sklad

  • Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • Široká ponuka zamestnaneckých benefitov - bližšie informácie budú poskytnuté počas osobného stretnutia
  • Program vzdelávania zamestnancov
  • Príjemné pracovné prostredie

Prosíme našich uchádzačov o zamestnanie, aby si pozorne prečítali dokument uložený na nasledovnom linku, ktorý obsahuje informácie k všeobecnému nariadeniu o ochrane osobných údajov (GDPR)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske, dopravná a manipulačná technika, motorové vozidlá, výrobné stroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobré komunikačné a plánovacie zručnosti
  • tímový hráč
  • základné technické zručnosti
  • orientácia na detail
  • zodpovedný
  • schopnosť učiť sa nové veci
  • vzdelanie technického smeru podmienkou

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
E-mail: poslať životopis
ID: 3785193  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR + pohyblivá zložka mzdy (ročný bonus)