Servisný technik manipulačnej techniky (oblasť Dunajská streda a okolie)

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Od 900 EUR + bonusové odmeňovanie vyplácané mesačne, preplácanie nadčasov nad rámec platného zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik manipulačnej techniky s prideleným servisným automobilom, s pôsobnosťou v meste Dunajská streda a jeho okolí.
Hlavnou pracovnou náplňou je vykonávanie prác u zákazníka.
Jedná sa o:
  • pravidelný servis
  • diagnostika
  • opravy
  • dlhodobá starostlivosť o zverených zákazníkov

  • Zázemie renomovanej zahraničnej spoločnosti;
  • Služobný automobil a mobilný telefón na služobné účely;
  • Prepracovaný systém odborného vzdelávania;
  • Zamestnanecké benefity, dlhodobá stabilita a i.

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám svoj životopis, v ktorom nezabudnite uviesť kontaktné údaje - Váš email a telefónne číslo.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky vyššie uvedené požiadavky.
Ostatným uchádzačom, ktorých do termínu ukončenia výberového konania nebudeme kontaktovať, aj touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Prosíme našich uchádzačov o zamestnanie, aby si pozorne prečítali dokument uložený na nasledovnom linku, ktorý obsahuje informácie k všeobecnému nariadeniu o ochrane osobných údajov (GDPR)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanika, automatizácia, elektrotechnika, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • minimálne 2-ročná prax na pozícii opravár, mechanik resp. servisný technik;
  • samostatnosť;
  • platný vodičský preukaz sk. B;
  • všeobecné mechanické znalosti;
  • znalosti a skúsenosti z mechaniky, hydrauliky a automatizácie; elektriky
  • držiteľ oprávnenia §21, alebo §22 je výhoda, nie podmienka;
  • manuálna zručnosť;
  • zváračské oprávnenie (elektro) je výhodou
  • dobré komunikačné schopnosti;
  • záujem o uvedený druh práce;
  • rozširovanie vedomostí a schopností v pracovnej oblasti.

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
E-mail: poslať životopis
ID: 3462290  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR + bonusové odmeňovanie vyplácané mesačne, preplácanie nadčasov nad rámec platného zákonníka práce.