Vedúci dielne/ Workshop manager

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedúci dielne je zodpovedný za organizáciu a dohľad nad realizáciou dielenských činností.
- Zabezpečuje realizáciu jednotlivých servisných výkonov a rozdelenie servisných prác v súlade s technologickými postupmi.
- Vykonávanie administratívnych úkonov spojených s prevádzkou dielne
- Pravidelný reporting (mesačný, kvartálny a pod.)
- Organizácia a zabezpečenie nakládky a vykládky manipulačnej techniky
- Vykonávanie servisných a inštalačných prác v rozsahu určeného sortimentu
- Predkladanie návrhov na technické, materiálne vybavenie pracoviska, na organizačné zmeny vo výkone činností servisu a obchodu, návrhov vedúcich k optimalizácii pracovného procesu.

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Široká ponuka zamestnaneckých benefitov - bližšie informácie budú poskytnuté počas osobného stretnutia
- Program vzdelávania zamestnancov
- Príjemné pracovné prostredie

Personálne oddelenie spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko, s.r.o. bude kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, elektromechanické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Vynikajúce organizačné a komunikačné zručnosti
- Skúsenosti s vedením menšieho tímu
- Práca s el. zariadeniami: minimálne osvedčenie §21 a §22 výhodou
- Zodpovedný prístup k práci
- Platný vodičský preukaz B
- Dobrá znalosť práce s PC
- Nekonfliktnosť, ústretovosť, ľudský prístup
- Tímový hráč

Spoločnosť Toyota Material Handling Slovensko s.r.o. sa zaoberá predajom, prenájmom a servisom manipulačnej techniky a predajom regálových systémov. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vajnorská 134/B
831 04 Bratislava
www.toyota-forklifts.sk
ID: 3333923   Dátum zverejnenia: 13.3.2018