Servisný technik manipulačnej techniky

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Levice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik manipulačnej techniky s prideleným servisným automobilom, s pôsobnosťou v meste Levice a a okolie.
Hlavnou pracovnou náplňou je vykonávanie prác u zákazníka.
Jedná sa o:
- pravidelný servis
- diagnostika
- opravy
- dlhodobá starostlivosť o zverených zákazníkov

- Zázemie renomovanej zahraničnej spoločnosti;
- Služobný automobil a mobilný telefón na služobné účely;
- Prepracovaný systém odborného vzdelávania;
- Zamestnanecké benefity, dlhodobá stabilita a i.

Uchádzač musí spĺňať podmienku minimálne 2 ročnej praxe na obdobnej pozícii (ako opravár, mechanik, alebo servisný technik).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanika, automatizácia, elektrotechnika, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2-ročná prax na pozícii opravár, mechanik resp. servisný technik;
- samostatnosť;
- platný vodičský preukaz sk. B;
- všeobecné mechanické znalosti;
- znalosti a skúsenosti z mechaniky, hydrauliky a automatizácie; elektriky
- držiteľ oprávnenia §21, alebo §22;
- manuálna zručnosť;
- zváračské oprávnenie (elektro) je výhodou
- dobré komunikačné schopnosti;
- záujem o uvedený druh práce;
- rozširovanie vedomostí a schopností v pracovnej oblasti.

Spoločnosť Toyota Material Handling Slovensko s.r.o. sa zaoberá predajom, prenájmom a servisom manipulačnej techniky a predajom regálových systémov. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vajnorská 134/B
831 04 Bratislava
www.toyota-forklifts.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kissová
Tel.: +421 (02) 48252518
E-mail: poslať životopis
ID: 3241085   Dátum zverejnenia: 2.1.2018