Business Controller

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Reporting (pravidelný, ad-hoc);
• Aktívne spracovávania analýz/auditov jednotlivých činností, vstupov, vnútornej efektívnosti a návrhy na ich optimalizáciu;
• Riadenie nákupnej politiky spoločnosti;
• Plánovanie a analýza nákladov organizácie;
• Spolupráca na tvorbe ročného rozpočtu spoločnosti, ako aj forecastov a ostatných biznis plánov spoločnosti;
• Kontrola plnenia ročného rozpočtu a návrh opatrení na odstránenie nedostatkov a vzniknutých odchýlok;
• Ad-hoc finančné analýzy a reporty;
• Sledovanie a porovnanie vybraných kľúčových parametrov (KPI´s & Benchmarks);
• Posúdenie komerčných ponúk od dodávateľov z pohľadu dopadu na výsledky hospodárenia a formulácia odporúčaní pre manažment;
• Spolupráca s účtovným a ostatnými oddeleniami spoločnosti.

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Široká ponuka zamestnaneckých benefitov - bližšie informácie budú poskytnuté počas osobného stretnutia
- Program vzdelávania zamestnancov
- Príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.11.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

• Podmienkou je 3-5 rokov pracovných skúseností v oblasti controlling alebo BIG 4
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Analytické myslenie
• Asertivita
• Cieľavedomosť
• Anglický jazyk + finančná angličtina – aktívne slovom aj písmom
• Tímový hráč

Spoločnosť Toyota Material Handling Slovensko s.r.o. sa zaoberá predajom, prenájmom a servisom manipulačnej techniky a predajom regálových systémov. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vajnorská 134/B
831 04 Bratislava
www.toyota-forklifts.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Prevužňáková, M.A.
Tel.: 02/48252512
E-mail: poslať životopis
ID: 3094008   Dátum zverejnenia: 11.10.2017