Manažér pre predaj servisných služieb

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčovou úlohou tejto pozície je podieľať sa vo vysokej miere na udržiavaní vzťahov so zákazníkmi a riešenie ich problémov súvisiacich s poskytovaním servisných služieb.

  • Formulovanie a implementácia obchodnej stratégie spoločnosti pre oblasť predaja servisných služieb;
  • Aktívna komunikácia so zákazníkmi za účelom predaja servisných služieb;
  • Zabezpečenie maximálne dostupnej starostlivosti o zákazníka v oblasti predaja servisných služieb;
  • Riadenie predaja servisných služieb v zmysle organizačného a technického zabezpečenia a dodržiavania pravidiel spoločnosti;
  • Aktívna spolupráca na príprave plánov servisných výkonov, nákladov ako aj rozvojových aktivít útvaru;
  • Aktívna účasť na príprave rozpočtu útvaru „Predaja servisných služieb “ - v spolupráci s vedením oddelenia Popredajných služieb a v súlade s pokynmi finančného manažéra.

Budú predstavené počas osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Access - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Vynikajúce komunikačné zručnosti v súvislosti s orientáciou na zákazníka;
  • Proaktívny prístup;
  • Technické myslenie;
  • Zodpovednosť;
  • Presnosť;
  • Samostatnosť a časová flexibilita;
  • Ochota cestovať po celom území SR;
  • Zodpovedné a reprezentatívne vystupovanie;
  • Skúsenosti s vedením malého tímu sú výhodou.

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Prevužňáková, M.A.
Tel.: +421248252512
E-mail: poslať životopis
ID: 2637793  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou