Dispečer servisných technikov

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Organizovanie a riadenie servisných prác
  • Riadenie a logistikia servisných technikov
  • Komunikácia s technikmi a zákazníkmi
  • Spracovávanie servisných výkazov
  • Zadávanie zákaziek technikom
  • Údržba a aktualizácia internej databázy

Zamestnanecké výhody a benefity budú prezentované vybraným uchádzačom pri osobnom pohovore.

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite svoj životopis emailom alebo poštou. V životopise uveďte kontaktné údaje - email a telefónne číslo.
Budeme kontaktovať len tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ostatným uchádzačom, ktorých do termínu ukončenia výberového konania nebudeme kontaktovať, aj touto cestou ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (výhoda)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Organizačné a riadiace schopnosti
  • Komunikačné schopnosti
  • Počítačová gramotnosť
  • Technické vedomosti a skúsenosti
  • Plánovanie
  • Samostatnosť
  • Asertívny typ človeka, zvládajúci aj náročnejšie situácie

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
E-mail: poslať životopis
ID: 1408949  Dátum zverejnenia: 1.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou