PHP Programátor v hračkárstve TOYETO

TOYETO s. r. o.

Miesto práce
Kukuričná 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacod 2000 eur brutto (TPP) od 2700 eur brutto (FA) Platí pre pozíciu juniora. Pri seniorovi zohľadňujeme skúsenosti a schopnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Toyeto je výberové hračkárstvo so značkovými detskými hračkami, ktoré sú starostlivo vyberané tak, aby podporovali rozvoj a vývoj dieťaťa a zároveň nerobili kompromisy pri témach ako udržateľnosť, prírodné eko materiály a spoločenská zodpovednosť. Sme v SK online priestore medzi TOP hráčmi medzi hračkárstvami. Chceme však obsadiť prvú priečku. Ako na slovensku, tak aj v okolitom regióne.

Hľadáme 1x seniora a 1x juniora, takže bez ohľadu na tvoje skúsenosti, ak je ti známy buď Laravel, Symfony alebo React a väčšina nasledovných tém, čakáme práve na teba!

Technológie: PHP / MYSQL, JS, Git, HTML / CSS, znalosť Magento výhodou
Skills: OPP, Produktové mapy, Prototyping, Testing
Záľuba v: hračkách :), e-commerce, big data

Čaká nás vývoj online nástrojov, ktoré zjednodušia vstup nášho e-commerce na ďalšie krajiny. Chceme tiež spustiť niekoľko eshopov lokalizovaných na iné trhy. Potrebovali by sme tiež pomôcť a vylepšiť prácu s našimi dátami, produktami, či objednávkami.

Dostaneš šancu pracovať na projektoch „from scratch“, ale aby si sa dostal do témy, chceme ťa zapojiť aj do na našich súčasných projektov. Okrem maloobchodného a veľkoobchodného e-shopu ide aj o nástroje ako business intelligence, štatistiky, práca s dátami či marketingové nástroje.

Ponúkame super platové ohodnotenie a spravíme maximum, aby tvoja práca v Toyeto bola čo najpríjemnejšia.
Sme mladý kolektív. Flexibilný pracovný čas, hardvér podľa tvojho výberu a podobné veci sú samozrejmosťou.
Účasť na konferenciách, kurzoch. Príspevok na vzdelávanie.
Okrem toho ponúkame zaujímavú skúsenosť – budeš súčasťou tímu, ktorý rozšíri naše pôsobenie zo slovenského trhu na okolité krajiny. Také know-how sa na malom Slovensku vždy zíde.

Ďakujeme za záujem o túto pozíciu . Pokiaľ zodpovedáte kritériám, ozveme sa Vám telefonicky a dohodneme sa na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
HTML - základy
CSS - základy

- samostatnosť
- zodpovednosť
- schopnosť dodržiavať stanovené deadline
- orientácia na hľadanie riešenia

Toyeto je kreatívny a jedinečný koncept, ktorý v súčasnosti prináša pod jednou strechou 10 krásnych showroomov / predajní s hračkami v SR, online katalóg a eshop v jednom, aj distribúciu tovaru v rámci veľkoobchodu. Sme výhradným distribútorom 20 prémiových značiek hračiek, ktoré kladú dôraz na rozvoj dieťaťa, udržateľnosť aj použité materiály.

Kukuričná 1
831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Plakinger
E-mail: poslať životopis
ID: 3848598  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac