4 - 5 EUR/hod.

Skladník

TOYETO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skladu plného jedinečných hračiek hľadáme skvelého a šikovného skladníka, ktorý má zmysel pre zodpovednosť, poriadok, a ktorý sa nestratí v spleti uličiek skladu. Ak máte rád poriadok i vo vlastných poličkách, všetko musí byť na svojom mieste, tak potom hľadáme práve Vás.

Vašou náplňou práce bude:
• Príjem tovaru na sklad / vykladanie, triedenie a váženie tovaru, označovanie tovaru pri príjme etiketami, kontrola kvality tovaru.
• Uskladňovanie tovaru na ich požadované a určené miesta v sklade. - plne riadený sklad
• Preberanie a triedenie tovaru v sklade, kontrola kvality a množstva v sklade.
• Vychystávanie objednávok / vychystávanie tovaru, kontrola kvality, triedenie, ukladanie, označenie tovaru, ukladanie tovaru na palety / zafixovanie palety, zásielky
• Expedícia tovaru, výdaj tovaru pre kuriérske a prepravne spoločnosti
• Upratovanie pracoviska, dodržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke, iné pokyny vedúceho

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 4,00 € do 5,00 €

Práca pre slovenskú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť pracujúcu s krásnymi hračkami
Príležitosť na kariérny rast
Stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
Možnosť odborného vzdelávania
Zamestnanecké zľavy na tovar a služby až 30%

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom o ochrane osobných údajov. Motivačný list ani žiadosť o prijatie do zamestnania nie sú podmienkou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na Vaše CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

- zodpovedný,
- pracovitý
- samostatný
- skúsenosť so scanerom vítaná

Sme nadšenci, ktorých životnou náplňou je prinášať do detského sveta kvalitné, kreatívne a originálne hračky. Radi by sme ho robili ešte zábavnejším, bezpečnejším a inšpiratívnejším. O tom, ako nám to ide, sa môžete presvedčiť v kamenných prevádzkach - TOYETO - Vnímavé hračky nájdete v Bratislave, Rovinke, Nitre, Trnave, Banskej Bystrici, Poprade, Košiciach a v internetovom obchode www.toyeto.sk. Neplávame s prúdom, vždy nás teší, keď môžeme predstaviť niečo nové a nevšedné. Produkty v našej ponuke dôsledne vyberáme podľa tých najprísnejších kritérií. Na srdci nám leží zodpovedný prístup k životnému prostrediu, ale tiež férovosť v medziľudských vzťahoch. A rovnako ústretovo a korektne ako k našim cteným zákazníkom, pristupujeme aj k členom neustále sa rozrastajúcej rodiny našich zamestnancov.
Láka Vás predstava, že by ste sa na tom všetkom podieľali s nami?
Už sa Vás nevieme dočkať! :-)

Kukuričná 1
831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Makony
Tel.: +421948173204
E-mail: poslať životopis
ID: 3781897   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,00 € do 5,00 €