Technik prevádzky siete pre západné Slovensko (Nitra) a Technik prevádzky siete pre východné Slovensko (Prešov)

Towercom, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 EUR (finálna základná zložka mzdy bude závisieť od skúseností konkrétneho kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon preventívnej údržby na zverenej časti technologickej infraštruktúry (TI) podľa plánu údržby.
Vykonávanie predpísaných meraní technických parametrov zverenej časti TI, neutralizácia zistených odchýlok.
Odstraňovanie porúch a riešenie incidentov na zverenej časti TI, vykonávanie opráv nefunkčných dielov.
Práca na vzdialených objektoch prevažne v teréne a horských oblastiach, práca vo výškach na stožiaroch a anténnych nosičoch.
Referentské vedenie motorových vozidiel a mechanizmov.
Držanie pohotovosti v mimopracovnom čase.
Aktuálna a presná evidencia činností v rámci schválených procesov.
Rozsah zverenej TI:
- televízne vysielacie zariadenia DVB-T
- rozhlasové vysielacie zariadenia FM v pásme vkv
- rádioreléové prenosové zariadenia magistrálne, prístupové, malokapacitné, zákaznícke
- interné optické siete, zákaznícke optické siete, sieť FTTH
- distribučné zariadenia v IP sieťach – routre, switche, prevodníky
- záložné zdroje napájania, zdroje nepretržitého napájania, UPS, invertory
- anténne vysielacie systémy, parabolické antény
- zákaznícke siete mobilných operátorov
- špeciálne zákaznícke zariadenia

Stabilné pracovné miesto v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti telekomunikácii. Skúsený kolektív s nadštandardnými pracovnými vzťahmi. Možnosť ďalšieho odborného rastu.

Pri reakcii na pracovnú ponuku prosím uveďte Vašu geografickú preferenciu: či reagujete na pracovnú pozíciu v Nitrianskom kraji alebo na pozíciu, ktorá bude regionálne zastrešovať východné Slovensko so sídlom v Prešove

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikačná technika,rádikomunikačné, elektrotechnické, informačné technológie,

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť MS Office,
- ovládanie princípu činnosti telekomunikačných zariadení, spôsobu technického riešenia vrátane integrácie do sieťových systémov,
- znalosť meracích a vyhodnocovacích metód v zmysle platných predpisov a noriem,
- ovládanie dostupnej meracej a ostatnej diagnostickej techniky vrátane dohľadových systémov,
- zvládnutie špeciálnych SW aplikácií pre konkrétne technologické zariadenia

Našou hlavnou víziou je vybudovanie silnej trhovej pozície v rámci bezdrôtovej distribúcie televízneho a rozhlasového signálu ako aj poskytovanie vežovej infraštruktúry. Zároveň prinášame nové služby založené na technológiách obojsmernej dátovej komunikácie. Veríme, že vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a neustálemu technologickému napredovaniu, dokážeme našim klientom ponúknuť vysokokvalitné služby v rámci infraštruktúry a šírenia mediálneho obsahu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Cesta na Kamzík 14
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Rečková
E-mail: poslať životopis
ID: 3500776   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 EUR (finálna základná zložka mzdy bude závisieť od skúseností konkrétneho kandidáta)