Technický a revízny pracovník - Stredné Slovensko

Towercom, a. s.

Miesto práce
Kremnica, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
• plánovanie, výkon a evidencia cyklickej údržby energetických sústav v súlade s legislatívou
• vykonávanie údržby, opráv na Vyhradených technických zariadeniach elektrických (VTZE), energetických napájacích systémoch AC aj DC, ako aj ostatných technických zariadeniach
• vykonávanie odborných prehliadok a skúšok VTZE
• koordinácia odborných prehliadkok a skúšky tlakových, plynových a zdvíhacích zariadení, elektrických požiarnych signalizácií a el. zabezpečovacích signalizácií - na zverených objektoch v regióne
• zabezpečovanie a dohľad nad výstavbou infraštruktúry pre nájomcov, ako aj vzťahy súvisiace s prevádzkou zariadení nájomcov na zverených objektoch
• vedenie agendy súvisiacej s výstavbou, rekonštrukciami a opravami, nájomnými zmluvami a pod.

• práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• rôznorodá práca spojená s cestovaním v rámci regiónu stredného Slovenska
• práca v prírode aj v kancelárii :-)
• zamestnanecké benefity zamerané na odborný a osobný rozvoj

V prípade, že Vás naša ponuka osloví, prosím pošlite svoj štrukturovaný životopis na zuzana.sebobartova@towercom.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Do nášho tímu pre správu nehnuteľností hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý má:
• odbornú spôsobilosť v zmysle Vhl.508/2009 Z.z. §24, ale prichádza do úvahy aj §22, §23 s perspektívou, že náš noví kolega si dorobí v krátkej dobe §24
• dobrodružnú povahu, zahŕňajúcu zmysel pre zodpovednosť a bezpečnosť
• fyzickú zdatnosť a dobrý zdravotný stav (práce na elektrickom zariadení, práce vo výškach - školenie zabezpečí zamestnávateľ)
• ochotu a chuť učiť sa novým veciam
• manuálnu zručnosť
• tímového ducha a je rád v teréne

Našou hlavnou víziou je vybudovanie silnej trhovej pozície v rámci bezdrôtovej distribúcie televízneho a rozhlasového signálu ako aj poskytovanie vežovej infraštruktúry. Zároveň prinášame nové služby založené na technológiách obojsmernej dátovej komunikácie. Veríme, že vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a neustálemu technologickému napredovaniu, dokážeme našim klientom ponúknuť vysokokvalitné služby v rámci infraštruktúry a šírenia mediálneho obsahu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Cesta na Kamzík 14
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Šebo Bartová
E-mail: poslať životopis
ID: 3210818   Dátum zverejnenia: 10.10.2017