Senior plánovač IP sietí

Towercom, a. s.

Miesto práce
Cesta na Kamzík 14, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- Zabezpečovať návrhy a realizáciu zákazníckych projektov- analýza dizajn, realizácia a optimalizácia sieťových riešení pre PC, LAN, WAN sieti hlavne na platformách Cisco
- Zodpovedať za riadenie a technickú stránku projektov, podprojektov, konzultácie s projektovým tímom, v úlohe vedúceho projektu alebo inžiniera v rámci projektového tímu
- Komunikácia a spolupráca so zákazníkmi a internými oddeleniami pri návrhu a prezentácii riešení
- Koordinácia zverených sieťových projektov
- Zameranie na špecifikáciu sieťových komponentov, fyzickej a logickej topológie, Ip plánu, smerovania a sieťovej bezpečnosti
- Príprava technických stanovísk k obchodným zámerom, spolupráca s produktovým manažmentom a obchodným oddelením; poskytovanie podnetov ohľadne možností existujúcej technickej infraštruktúry, technologických noviniek a trendov.
- Aktívna účasť na tvorbe dlhodobej technickej stratégie, založenej na potrebách a príležitostiach firmy, jej flexibilné prispôsobovanie prípadným zmenám podmienok, novým identifikovaným možnostiam či rizikám.

• práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• príležitosť profesionálny rast
• spolupodieľanie sa na tvorbe technickej stratégie spoločnosti
• zamestnanecké benefity zamerané na odborný a osobný rozvoj

V prípade, že Vás naša ponuka osloví, prosím pošlite svoj štrukturovaný životopis na zuzana.sebobartova@towercom.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické – telekomunikácie, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- certifikát CCNA podmienkou
- certifikát na úrovni CCNP vítaný
- veľmi dobrá znalosť Cisco produktov – smerovače, prepínače, firewaly,..
- veľmi dobrá znalosť telekomunikačných a sieťových protokolov
- prax v odbore min. 1 rok
- chuť pracovať na sebe, vzdelávať sa a rozvíjať sa
- tímovosť a ochota spolupracovať

Našou hlavnou víziou je vybudovanie silnej trhovej pozície v rámci bezdrôtovej distribúcie televízneho a rozhlasového signálu ako aj poskytovanie vežovej infraštruktúry. Zároveň prinášame nové služby založené na technológiách obojsmernej dátovej komunikácie. Veríme, že vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a neustálemu technologickému napredovaniu, dokážeme našim klientom ponúknuť vysokokvalitné služby v rámci infraštruktúry a šírenia mediálneho obsahu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Cesta na Kamzík 14
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Šebo Bartová
E-mail: poslať životopis
ID: 3115925   Dátum zverejnenia: 6.10.2017