Manažér pobočky

TOWER Finance a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Od 2 000 EUR/mesiacVyššie uvedený príjem je dosiahnuteľný po 6 až 12 mesiacoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceme spraviť našu službu dostupnejšou a preto hľadáme ľudí, ktorých si môžeme vychovať tak, aby boli schopní manažovať novootvorené pobočky.
Budeš zodpovedný za vedenie a zapracovanie vlastného tímu a vedenie minimálne jednej pobočky.
Predchádzajúce skúsenosti s manažmentom a financiami sú vítané, nie však potrebné. Vďaka našim mentorom a systémom ťa vieme všetko naučiť.
Náplň práce:
V úvode prejdeš vzdelávaním, kde ťa naučíme všetko, čo potrebuješ vedieť o práci s peniazmi a klientami.
Následne si postupne začneš vytvárať a zapracovávať vlastný tím, spolu s ktorým budete vytvárať pobočku poskytujúcu našu službu.

Ponúkame prajné a priateľské prostredie v rámci, ktorého súťažíme o pracovné cesty, podporujeme a vzdelávame sa.
V spolupráci s nami získaš:
- Flexibilný čas - vieš si ovplyvniť kedy a koľko budeš pracovať
- Sám rozhodneš o tom, koľko budeš zarábať
- Finančnú a marketingovú podporu na rozbeh vlastnej kancelárie
- Know-how a tréningy manažovania ľudí

Informácie o výberovom konaní

Nie si si istý?
Cieľom nie je sa teraz rozhodnúť. Ak ťa to však čo i len trocha zaujalo, určite sa nám ozvi a príď si po viac informácií. Spoločne prídeme na to, či by bola spolupráca pre obe strany prospešná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Keďže máme procesy na to, aby sme ťa všetko naučili, tak na začiatok nutne nepotrebuješ žiadne zručnosti ani vedomosti.

Čo však potrebuješ je:
- základné komunikačné zručnosti
- drive dosahovať výnimočne výsledky
- chcieť na sebe neustále pracovať
- byť lojálny a dôveryhodný
- baví ťa práca s ľuďmi

Sme mladá inovatívna firma 21. storočia.

Prečo sme vznikli?
Na Slovensku končíme na posledných priečkach v rebríčkoch finančnej gramotnosti a aj výšky finančného majetku. Slováci financiám nerozumejú a ak sa chcú s niekým poradiť, tak sa im niekto hneď snaží predať finančný produkt, ktorému nerozumie. Tento stav chceme zmeniť, a preto je cieľom našej služby poskytovať komplexnú starostlivosť a ukazovať ľuďom ako pracovať s peniazmi, aby sa mali lepšie.
ID: 4354609  Dátum zverejnenia: 14.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac