Finančný konzultant

TOWER Finance a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 3 000 EUR/mesiacVyššie uvedený príjem je dosiahnuteľný po 6 až 12 mesiacoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí majú vzťah k financiám, zdieľajú našu víziu a vedia si predstaviť stať sa finančným konzultantom.

Keďže sme vo fáze rastu, ponúkame ti taktiež príležitosť stať sa garantom vybranej divízie.

1. Naučíš sa pracovať s našou komplexnou službou, ktorej cieľom je ukazovať ľuďom ako pracovať s peniazmi. K dispozícii máme všetky systémy, know-how, mentorov a profesionálne konzultácie na to, aby sme ťa naučili všetko, čo potrebuješ o financiach vedieť.
2. Následne sa budeš starať o svojich klientov tak, aby mali z roka na rok viac peňazí.
3. Popri práci s našou službou sa budeš postupne profilovať na špecialistu na tebou vybranú oblasť.
4. Výber bude na tebe, môžeš sa stať expertom na poistenie, úvery, investície, finančné vzdelávanie na školách a mnoho iného.

Za najväčší benefit považujeme zručnosti a vedomosti, ktoré ti vieme odovzdať.

Okrem toho však získaš aj:

- možnosť ovplyvniť si príjem
- flexibilný pracovný čas
- know-how a tréningy profesionálnej komunikácie s klientami
- školenia, mentoring a konzultácie od top odborníkov na financie na Slovensku
- príležitosť kariérne rásť a riadiť samostatnú divíziu alebo projekt

Informácie o výberovom konaní

Nie si si istý?

Cieľom nie je sa teraz rozhodnúť. Ak ťa to však čo i len trocha zaujalo, určite sa nám ozvi a príď si po viac informácií. Spoločne prídeme na to, či by bola spolupráca pre obe strany prospešná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podnikanie vo financiách

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Keďže máme systémy a mentoring na to aby sme ťa naučili o financiách všetko, čo potrebuješ vedieť, tak predošlé skúsenosti a vedomosti nepotrebuješ.
Chceme však, aby:

- si mal rád prácu s ľuďmi
- stotožnil sa s našou vízou pomáhať Slovákom s financiami
- neustále sa vzdelával a posúval kompetenčne dopredu

Sme mladá inovatívna firma 21. storočia.

Prečo sme vznikli?
Na Slovensku končíme na posledných priečkach v rebríčkoch finančnej gramotnosti a aj výšky finančného majetku. Slováci financiám nerozumejú a ak sa chcú s niekým poradiť, tak sa im niekto hneď snaží predať finančný produkt, ktorému nerozumie. Tento stav chceme zmeniť, a preto je cieľom našej služby poskytovať komplexnú starostlivosť a ukazovať ľuďom ako pracovať s peniazmi, aby sa mali lepšie.
ID: 4353081  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac