Manager

TOWER Finance a. s.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 250 EUR/mesiacVyššie uvedený príjem je dosiahnuteľný po 6 až 12 mesiacoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Našim cieľom je identifikovať 5 ľudí, ktorí sa stotožnia s našou víziou a chcú na nej pracovať spoločne s nami.
Prioritne vyhľadávame tých, ktorí budú časom riadiť pobočku a ľudí vo svojom tíme
Predchádzajúce skúsenosti sú vítané, nie však potrebné, vďaka našim mentorom a systémom ťa vieme všetko naučiť.

Náplň práce:
- v úvode prejdeš vzdelávaním
- aktívna práca s klientmi a následná starostlivosť
- riadenie pobočky resp. viacerých pobočiek

Pracovnú ponuku je možné príležitostne vykonávať aj vo forme home office, no nie je možné fungovať len takýmto spôsobom.

- Vieš si manažovať väčšinu svojho pracovného času podľa toho, ako ti to vyhovuje
- Môžeš pracovať aj na štýl home office
- Sám rozhodneš o tom, koľko budeš zarábať
- Neponúkame benefity ako služobný notebook alebo telefón, keďže sme presvedčení, že to najdôležitejšie, čo ti vieme dať je vzdelanie a know-how, ktoré ti už nikto nikdy nevezme.

Konkrétne ťa vieme naučiť:
- pracovať s peniazmi aj pre tvoje osobné účely
- komunikovať či už obchodne a pracovne alebo v osobných vzťahoch
- schopnosť viesť ľudí tak, aby ťa nasledovali pretože chcú a nie pretože musia
- podnikať, pretože princípy, ktoré si s nami osvojíš fungujú v akomkoľvek biznise

Informácie o výberovom konaní

Nie si si istý?
To je v poriadku, cieľom nie je aby si sa rozhodol či ide o tvoju vysnívanú prácu na základe tohto textu. No ak ťa táto ponuka čo i len trochu zaujala, pošli nám svoj životopis a my ti doplníme informácie, ktoré ti pomôžu sa rozhodnúť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Aké požiadavky musíš spĺňať? (Mal by si spĺňať aspoň 2 z týchto atribútov):
- Si spoločenský, baví ťa práca s ľuďmi (nie je dôležitá výrečnosť, ale zápal).
- Máš drive, vieš sa pre veci nadchnúť a pustiť sa do niečoho naplno.
- Chceš na sebe pracovať, neustále sa zlepšovať.
- Si lojálny a dôveryhodný. Chceme a vieme ti vytvoriť také podmienky aby si si nemusel hľadať novú prácu každé 3 roky.

Sme mladá inovatívna firma 21. storočia.

Prečo sme vznikli?
Na Slovensku končíme na posledných priečkach v rebríčkoch finančnej gramotnosti a aj výšky finančného majetku. Slováci financiám nerozumejú a ak sa chcú s niekým poradiť, tak sa im niekto hneď snaží predať finančný produkt, ktorému nerozumie. Tento stav chceme zmeniť, a preto je cieľom našej služby poskytovať komplexnú starostlivosť a ukazovať ľuďom ako pracovať s peniazmi, aby sa mali lepšie.
ID: 4116331  Dátum zverejnenia: 5.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac