Asistentka predstavenstva

TOWER Finance a. s.

Miesto práce
myhive Vajnorská, Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 5 EUR/hod.mzda záleží od skúseností a schopností uchádzača pracovný čas nie je pevne stanovený, závisí na dohode podľa možností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie plynulého chodu kancelárie
komunikácia s hotelmi a organizácia školení
zabezpečenie každodennej administratívnej podpory
objednávanie tovaru a komunikácia s dodávateľmi
organizácia stretnutí a plnenie úloh v súlade s požiadavkami nadriadeného

budú upresnené na pracovnom pohovore

Svoje odborné štruktúrované životopisy s fotkou zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

samostatnosť pri riešení úloh
príjemné vystupovanie
flexibilita

Sme mladá inovatívna firma 21. storočia.

Prečo sme vznikli?
Na Slovensku končíme na posledných priečkach v rebríčkoch finančnej gramotnosti a aj výšky finančného majetku. Slováci financiám nerozumejú a ak sa chcú s niekým poradiť, tak sa im niekto hneď snaží predať finančný produkt, ktorému nerozumie. Tento stav chceme zmeniť, a preto je cieľom našej služby poskytovať komplexnú starostlivosť a ukazovať ľuďom ako pracovať s peniazmi, aby sa mali lepšie.
ID: 3341450  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.