Koordináror ubytovne (správca ubytovne)

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
minimalne 800 Euro/mesačne + odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za správu firemných ubytovní (2) , a to:
· Za celkový proces riadenia a organizáciu ubytovania zamestnancov (kmeňových a agentúrnych) – evidencia ubytovaných, pridelenie izby a zariadenia, ukončenie ubytovania, reportingu atd.
· Za dodržiavanie ubytovacieho poriadku a ubytovacieho plánu, starostlivosť o technický stav zariadení ubytovne (inventáru).
· dodržiavanie pravidiel PPO, BOZP Životného prostredia , poriadku, čistoty, sledovania spotreby energii,
· Za správu ubytovne vrátane koordinovanie upracovania a prania a výkon drobnej údržby
· Spolupracuje s externými partnermi pri realizácii revízii TZ a údržby budov a MTZ.
· Zabezpečuje komunikáciu s ubytovanými a HR oddelením
· Spolupracuje s poverenými zamestnancami spoločnosti v oblasti BOZP, PPO, ZP a Facitity manažmentu.

Pozícia vhodná na skrátený pracovný úväzok, respektíve na živnosť.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre človeka s vysokou úrovnou disciplíny, so vzťahom k dodržiavaniu pravidiel, veľmi dobrými organizačnými schopnosťami a schopnosťou pracovať s ľudmi, výhodou sú dobré technické a manuálne zručnosti
Pozícia môže byť vhodná pre výsluhového príslušníka silových zložiek...

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 13
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zdenka Junasová
Tel.: +421905643374
E-mail: poslať životopis
ID: 3572931   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   minimalne 800 Euro/mesačne + odmeny a bonusy