HR Generalista

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizačný rozvoj
Spolupráca s HRM a manažérmi oddelení na designe organizácie (náplne prace, kompetenčné modely, organizačne štruktúry, plány nástupníctva)
Nábor a výber
• Spolupracuje pri definovaní stratégie náboru a výberu vrátane náboru z tretích krajín
• Spolupracuje s externými a internými partnermi vrátane ADZ
• Pracuje ako interný koordinátor procesu náboru a výberu
• Organizuje tzv. onboarding, offboarding proces
Školenia a rozvoj & Duálne vzdelanie
• Spolupracuje pri tvorbe, realizácii a hodnotení efektívnosti plánu kontinuálneho vzdelávania vrátane školení požadovaných legislatívou,
• Organizuje proces zaškoľovania novoprijatých zamestnancov a školenia interných procesov
• Pracuje ako koordinátor procesu Duálneho vzdelávania
• Spolupracuje pri tvorbe Interne komunikácie so zamestnancami a stratégie

Sociálna politika – zdravotná starostlivosť + rekondične pobyty; firemne eventy + člen tímu na sociálnej politiky

Ponúkame stabilné zamestnanie v moderne sa rozvíjajucej sa spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- letný a zimný bonus
- príspevok na DDS 3% po skúšobnej dobe
- strava zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách
- moderný systém benefitov (Cafeteria)
- príspevok pri narodení dieťa, svadbe, rôzne športové aktivity kultúrne a vzdelávacie aktivity(denný tábor pre deti), podpora pri ťažkej rodinnej situácii a pod.
- firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia a pod)
- možnosť neustáleho vzdelávania, práca na projektoch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ Humatitného zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Expert

Vodičský preukaz

B

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3572230  Dátum zverejnenia: 2.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac