Senior HR špecialista (personalistika a mzdy)

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Továrenská 13, Malacky
Termín nástupu
31.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1400 € mesačne brutto + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné spracovanie mzdovej agendy
• Príprava a kontrola podkladov pre výpočet miezd, preddavkov na daň, sociálnych a zdravotných odvodov
• spracovanie podkladov pre výpočet miezd (práca so mzdovým softvérom);
• komunikácia s inštitúciami sociálneho a zdravotného poistenia (prihlasovanie, odhlasovanie a nahlasovanie zmien do poisťovní)
• podávanie daňových prehľadov a hlásení ako aj výkazov pre sociálne a zdravotné poistenie
• ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb
• vypracovanie zápočtových listov a potvrdení o zdaniteľnej mzde
• vystavovanie potvrdení o príjme na žiadosť zamestnanca
• spracovanie agendy sociálneho fondu
* Administrácia personálneho a dochádzkového systému.
• vedenie úplných mzdových a zamestnaneckých záznamov pre klientov,
• príprava bankových platobných príkazov na prevod miezd na účty zamestnancov a na prevod poistného príslušným inštitúciám,
• komunikácia s klientmi, poskytovanie základného mzdového poradenstva klientom,
• vykonávanie všetkých činností súvisiacich so mzdami
- poskytuje podporu aj pre závod v CR

Ponúkame stabilné zamestnanie v moderne sa rozvíjajucej sa spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie
- mesačný výkonnostný bonus
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- letný a zimný bonus
- príspevok na DDS 3%
- strava zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách
- moderný systém benefitov (Cafeteria)
- príspevok pri narodení dieťa, svadbe, športové aktivity (denný tábor pre deti, príspevok na rekreácie pre zamestnancov a ich rodiny
- firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia a pod)
- možnosť neustáleho vzdelávania, práca na projektoch

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, mzdy, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3361490  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 € mesačne brutto + ročný bonus